KRüya Tabirleri

Kadın Kadına Öpüşmek Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Kadın Kadına Öpüşmek Görmek

Rüyada kadın kadına öpüşmek, kendisinden yardım göreceğiniz güçlü ve iyi niyetli bir adamdır. Bazı âlimlere göre ise ticaret hayatında başarıyı yakalamaya, iş yaşamında olumlu gelişmelere, kazanılacak zenginliğe, oldukça yüksek kazanç getirecek girişimlere, aşk hayatına, gönül ilişkilerinde mutlu olmaya, yakın zamanda ve anda iyi bir kısmetin gelmesine alamettir. Bazı yorumculara göre ise bu rüya rahatın bozulup sıkıntıya düşme, sağlığın kaybedilmesi, beklemediği yerden gelecek mala umduğunu bulamamaya, iş hayatında yaşanacak zorluklar anlamına gelir.

Rüyada Genç Birini Öpmek

rüyada genç birini öpmek alınacak müjdeli ve iyi bir haberdir. Bu rüyayı gören kişi her anlamda mutlu olacağı bir sene geçirir. Genç bir kimseyi öpen kişi umduğuna ulaşarak her anlamda rahatlar. Yaşlı bir kimseyi öpmek ise özür dilemeye, insanların ayıplayacağı hareketlerde bulunmaya, pişmanlığa bazen merhamete göstermeye alamettir.

Rüyada Sevdiği Kişiyi Öpmek

Rüyasının sevdiği kişiyi öpenin bu rüyası hayırlı sayılır. Eğer sevdiğinizi ağzından öpüyorsanız para kazanmaya, yanağından öpmek iş hayatında başarıya alamettir. Bu rüya aynı zamanda ve anda o kişiden göreceğiniz fayda ve menfaattir. Bu rüyayı gören kişi sevdiğinden bazı yardımlar görerek sıkıntılarını giderir.

Rüyada Bir Çocuk Öptüğünü Görmek

Rüyasında bir çocuğu öpen onun anne veya babası ile dost olur ve onlardan bazı yardımlar görür. Kendi çocuğunu öpmek ise mal ve hayırlı kazançlar elde ederek sevinç ve iyiliğe ulaşmaya, çocuğunun kendisini öptüğünü görmek anlamı ise o çocuğun hayırlı bir evlat olarak yetişmesine, anne babasına ihsanda ve iyilikte bulunmasına alamettir.

Rüyada Bir Âlimi Öptüğünü Görmek

Bu rüyayı gören ilim öğrenir ve bu ilminden herkes faydalanır. Bazen de bu rüya Kuran okumaya ve ibadete alamettir. Rüyada âlim öpen kişi sıkıntılarından kurtulur, eğer öğrenci ise okulunda ve öğreniminde başarılı olarak yükselir. Bu rüyayı gören eğer işsizse iş sahibi olur; maddi sıkıntıları varsa eline bir miktar para geçer.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu