KRüya Tabirleri

Kadın Kadına Sevişmek Rüya Tabirleri

Rüyada Kadın Kadına Sevişmek

Rüyada kadın kadına sevişmek, zenginliğe işaret eder. Rüya sahibi daha önce hiç yaşamadığı bir hayat yaşayacaktır. Ancak dünya nimetlerinden bu kadar yaralanırken manevi dünyasındaki kötülükler rüya sahibinin hayatını olumsuz etkileyecektir. Maddiyata verdiği önemi manevi hayatına vermemesi onun zenginliğine gölge düşürecektir. Kazandığı paranın haram olması, yaptığı davranışların günah olması gibi doğruluktan uzak davranışları rüya sahibinin hayatının kötülemesine neden olacaktır.

Rüyada Kadın Kadına Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada Kadın kadına cinsel ilişkiye girdiğini gören kimse, kocası tarafından aldatılır. Uzun bir süre bunun farkına varamayacak ancak fark ettiğinde büyük tartışmalar yaşanacaktır. Rüya sahibi kocası ile boşanacak ve çevresinde adından pek hoş konuşulmayacaktır. Rüyada kadın kadına cinsel ilişkiye giren kişiler gören kimse, zengin olur.

Rüyada Kadın Kadına Öpüşmek

Rüyada kadın kadına öpüşmek, aileye karşı gelineceğine kılavuz eder. Rüya sahibi ailesi ile ciddi tartışmalar yaşayacak ve yaptığı hataların açıklamasını yapamayacaktır. Bundan dolayı ailesinden büyük bir tepki görecektir. Hatasını telafi edemeyeceği için onlara kendisini affettirmek için çabalayacaktır.

Rüyada Sevişmek

Rüyada seviştiğini gören kimse, gerçek yaşantısında çok güvendiği, dostu olarak gördüğü birisinden düşmanlık görecektir. O kişi rüya sahibine bir tuzak kuracak ve zarar verecektir. Rüyada eşi ile seviştiğini görmek anlamı, hayra işaret eder. Güzel, müjdeli haberler alınacaktır. Ancak tanımadığı biri ile seviştiğini görmek anlamı, iş hayatında ortaklarla yaşanılacak sorunlara yorumlanır.

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek

Rüyada kadın cinsel organı görmek anlamı, maddi kaygıların son bulması anlamına gelir. Rüya sahibi sıkıntıların günlerin ardından rahata kavuşacak ve huzuru bulacaktır. Borçlarını kapatacak ancak kimseye de borç vermeyecek. Rüya sahibi itibar sahibi olur ve parası ile bir çok yatırım yapıp servetine servet katar. Fakat rüya sahibinin kibirli olması, kendisine çok fazla güvenmesi ona yaşantısında bazı zorlukları gösterebilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu