KRüya Tabirleri

Kadın Öpmek Rüya Tabirleri

Rüyada Kadın Öpmek

Rüyada kadın öpmek, bekar kimseler için yeni bir aşkın habercisiyken, evli kimseler için öpülen kadın tanınmayan biriyse eşiyle arasında oluşacak bir kıskançlık krizine yorumlanır. Rüya sahibinin çevresince ve yeni girdiği ortamlarda sevileceğine, her zaman hürmet göreceğine, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına da tabir edilir. Kadın öptüğünü görmek anlamı bireyin idealist olduğunu ancak duyguları ve aklı arasında zaman zaman sıkıştığını, karar vermekte, ne yöne gideceğini belirlemekte sıkıntı çektiğine ve bu durumun bir müddet daha devam edeceğine yorumlanır. Kişi annesini öptüğünü görürse ondan helallik alacağına, kız kardeşini öperse düğün dernek kurmaya yorumlanır. Kızını öptüğünü görenlerin evladı hayırlı işler yapar ve geleceği, bahtı açık, sağlığı, huzuru yerinde olur. Yaşlı bir kadını öpmek doğru olduğu düşünülen bir işte eleştiri almak, aile büyüklerinin nasihatini dinlemek ve yapılacak bir seçimle hayatını değiştirmek manasındadır.

Rüyada Kadını Dudağından Öpmek

Tanıdık bir kadını dudağından öpmekle yabancı bir kadını öpmek farklı şekillerde yorumlanır. Kişi eşini dudağından öptüğünü görürse yaptığı işlerin doğruluğuna ve helal rızka yorumlanırken, evli olduğu halde başka bir kadını dudağından öpmek ara bozucu, kişiyi zora sokacak bir tanıdığa yorumlanır. Sevilmeyen, düşman olunan veya küskünlük yaşanan bir kadını dudağından öpen kişi sert, kırıcı sözler duyar ve kalbi kırılır.

Rüyada Ölmüş Kadını Öpmek

Hayra yorulmaz ve bireyin yapacağı bir yanlışa alamettir. Günah sayılan, ayıplanan ve kabul görmeyen davranışlar içine girileceğine, işlerden hayır gelmeyeceğine, kıskanç ve şüpheci insanlarla tanışılacağını, çalışma koşullarında zorlukları tabir eder.

Rüyada Kadın Öpmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin şefkatli biri olduğunu ama duygularında pek çok iniş-çıkış yaşadığını, utanma duygusu yüzünden karşı cinsle iletişim kurmakta zorlandığını bildirir. Platonik şekilde yaşanan bir aşkın, karşılık görülmese de duyguların devam ettiği bir insanın hayal edildiğinin de işareti olan rüya, bireyin içe kapanık olduğunu da gösterir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu