KRüya Tabirleri

Kadın Organı Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Kadın Organı Görmek

Rüyada kadın organı gören, maddi manevi sıkıntılarından uzaklaşır. Bu rüya bireyin kendisine yasak olan sözleri dinlemesine, sırlara vakıf olmaya, gizli durumlardan haberdar olmaya da alamettir. Kadın organını gören kişi bazen de günah işler. Bu rüya bazı tabircilere gören, haram  olan bir kimse ile yalnız kalmaya, gözleri yasak olan şeylerden uzaklaştırmamaya alamettir.

Rüyada Kadın Organından Su İçmek

Rüyasında bir kadın organı gören ve ondan su içen kimse nefsine düşkün bir kişidir ve zina işler. Bu rüya gören bireyin şehvet duyguları ile hareket etmesine ve bu nedenle de büyük günahlara girmesine alamettir. Bu rüyayı gören kimse harama bulaşır. Kadınlarla olmaması gereken münasebetler kürara. Bazen de bu rüya utanması olmayan bir kimsenin yapacağı hatalara yorumlanır.

Rüyada Kadın Organının Kesildiğini Görmek

Rüyada bir kadın organının kesildiğini gören, dünya hayatının kötülüklerinden sakınır ve kendisini haramlardan korur.  Bu rüya edepli ve ahlaklı bir adama; gözünü haramdan sakınan kimseye, dünya hayatının zevk ve sefasını istemeyip kendisini ahirete yönelten kişiye yorumlanır.

Rüyada Kadın Organını Örtmek

Açık olan kadın organını rüyasında örten kişi, dünyada edebiyle, güzel ahlakıyla ve yüksek karakteri ile tanınır. Bu rüya kendisini daima günahtan sakındıran, haramlardan kaçınıp helallere yönelen, günah işlemeyen ve hatalardan dönüp tövbe eden bir adama işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişi yüksek ahlakı ile herkesin sevgisini ve takdirini kazanır.

Rüyada Kadının Organının Açılması

Rüyada bir kadının organının açılması, dünya zevkleri ile meşgul olmaya ve kendisine haram olan kişilerle birlikte olup zina etmeye alamettir. Bu rüya bazen de dünya hayatında yaşayacağınız sıkıntıların göstergesidir. Kadının organının açıldığını; lakin kimsenin oraya bakmadığını gören kişi maddi manevi tüm sıkıntılarından kurtulur. Bu rüya selamete ermeye alamettir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu