KRüya Tabirleri

Kadınının Cinsel Organını Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Kadınının Cinsel Organını Görmek

Rüyada kadının cinsel organını görmek anlamı, genellikle cinsel organda görülen kötülük veya iyiliklere göre yorumlanır. Eğer oradan güzel kokular geliyorsa ve kadın tanıdık birisi ise ahlaklı ve iyi huylu olmasına; kötü konular geliyorsa tam tersine yani kötü huya yorumlanmaktadır. Kadının cinsel organı, bireyin sırlarının açığa çıkmasına, söylediği sözler için duyacağı pişmanlığa, bazen de sıkıntıya girmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Eşinin Cinsel Organını Görmek

Rüyasında eşinin cinsel organını gören kişi yeni bir işe başlar. Bu rüya yeni başlangıçlara, rüya sahibinin yeni bir meslek edinmesine, elinize geçecek imkanlara, bazen yeni bir çocuğa, sıkıntılardan kurtulmaya alamettir. Eşinde iki tane cinsel organ olduğunu gören kişi aynı anda iki mesleği birlikte yapar. Eşinin cinsel organı olmadığını görenin işleri bozularak iş hayatında zarar eder veya zorluklarla karşılaşır.

Rüyada Cinsel Organının Demirden Olduğunu Görmek

Bir kadın cinsel organının demirden veya başka bir madenden olduğunu görse bu rüya o kimsenin kolaylıkla çocuk sahibi olamayacağına alamettir. Bazı alimlere göre ise böyle bir rüya, iffetli ve ahlaklı olmaya; erkekler içinse güç kazanmaya, işlerinde başarıya veya yükselmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Kadının Cinsel Organına Bakmak

Rüyasında bir kadının cinsel organına utanmadan bakan kimse gerçek hayatta da zinaya yaklaşır veya zina işler. Bu rüya utanmadan günah işlemeye, haramla birlikte olmaya, gözlerin yasak olan şeylerden korunmamasına, bireyin bazı zorluklar çekmesine, iffetsiz bir kadına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Kadın Cinsel Organından Ateş Çıkması

Bir kadın böyle bir rüya görse, doğacak çocuğu veya sahip olduğu evladı ileride büyük bir mevkiye gelir. Bu rüya genellikle rüyayı görenin neslinden gelecek, çok önemli bir kişiye ve bu kimsenin insanlar için çalışıp, toplum içinde saygın bir makama ulaşmasına işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu