KRüya Tabirleri

Kafada Bit Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Kafada Bit Görmek

Rüyada kafada bit görmek anlamı, kocasının getirdikleri ile yetinen, kocasının eline bakan namuslu ve ahlaklı bir kadına alamettir. Rüyada kafada bit gören kimse eğer evli değilse bakacağı ve geçimini sağlayacağı dürüst ve iyi huylu bir kadınla evlenir. Bazı âlimlere göre ise bu rüya, birçok insanın rüya sahibinden iyilik göreceğine, ondan faydalanacağına, mal sahibi olmaya yorulur. Kafadaki bir ev halkıdır. Bu nedenle bir kimse rüyasında kafasında birçok bit olduğunu görürse kendisinden hayırlı birçok evlat meydana gelir ve soyu devam eder.

Rüyada Bitin Kendisini Isırdığını Görmek

Rüyasında bitlerin vücudunu ısırdığını gören bireyin çevresinde faydasız ve gereksiz birçok kimsenin bulunduğuna ve onların yüzünden sıkıntıya gireceğine ve kötü olaylara karışacağına alamettir.

Rüyada Vücudundaki Bitin Gittiğini Görmek

Rüyasında vücudunda bulunan bitin giderek kendisini terk ettiğini gören kimse, elindeki malı kaybeder ve geçimi zorlaşır. Bazı âlimlere göre ise bu rüya, rüya sahibinin çok büyük hatalar Yapacağına, Bunun Sonucunda Da Pişman Olup, Tövbe Edeceğine İşarettir.

Rüyada Bit Öldürdüğünü Görmek

Rüyasında vücudundaki biti öldüren kimse kendisini rahatsız eden her türlü sıkıntıdan kurtulur. Bu rüya acıların dinmesine, üzüntülerin gitmesine, her anlamda mutlu olmaya ve huzura kavuşmaya alamettir. Eğer biti öldürmeden atarsanız bu rüya dinen yanlış işler yapacağınız anlamına gelir.

Rüyada Tavuk Biti Görmek

Rüyada tavuk biti görmek anlamı size haset eden ve hırsızlık yapan bir komşudur. Eğer tavuktaki bit elbisenize girse ve sizi kemirmeye başlasa bu, evinize hırsız gireceğine veya hırsızlar tarafından zarar görmeye, tavuk bitini öldürmek ise hırsıza galip gelip, onun şerrinden emin olmaya alamettir.

Rüyada Çok Fazla Bit Görmek

Bu rüya bazen malın çoğalmasına, zenginleşmeye ve para biriktirmeye; bazen de rüya sahibinin dedikodusunun yapılmasına, hakkında konuşulmasına yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu