KRüya Tabirleri

Kafada Yara Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Kafada Yara Görmek

Rüyada kafada yara görmek anlamı, kişiye maddi gelirleri için tehlikeli bir duruma düşeceğini ve bunu öngörerek önlemler alması gerektiğini bildiren uyarıcı bir rüyadır. Kişinin özellikle iş yerinde amiri veya müdürü ile arasında çıkacak bir tartışma, kavga gibi nedenlerle işinden ayrılma kararı alacağına, yeni bir iş arayışına girip, uzun süre işsizlik çekeceğine de yorumlanır. Kafasında irinli bir yara gören bireyin ailesinde ciddi bir sıkıntı peydah olur. Mahkemelik bir olay ya da ölümcül hastalıklar gibi, kişiyi çok derinden üzen ve elinden bir şey gelemeyeceği durumlarla karşılaşmak şeklinde de tabir edilir. Kafada görülen yara iktidarın sarsılması ve bireyin tüm maddi, manevi gücünü kaybedip acınacak bir duruma düşeceğine de alamettir.

Rüyada Kafasına Dikiş Atılması

Kişinin yaralanması sonucunda kafasına dikiş atıldığını görmesi, çok ciddi bir tehlikeden kıl payı, fazla zarar görmeden sıyrılacağı anlamına gelir ve aynı zamanda ve anda dikkatli olması konusunda da uyarı mahiyetinde ele alınmalıdır. Dikiş sayısı çoksa kaza gibi bir tehlikeye işaret eder. Az sayıda dikiş atıldığını görmek anlamı aile içindeki sözlü tartışmalara ve uzun süren kavgalara alamettir. Kişi rüyasında kafasına dikiş atılırken canının yandığını hissediyorsa, gerçek hayatında çok mutlu olacağı güzel bir haber alacağı anlamına gelir.

Rüyada Kafasının Kanadığını Görmek

İşlerin bozulması ve özellikle ortakla beraber çalışanların kötü bir şekilde ayrılacaklarını ifade eden rüya, aile içinde eşler arasında iktidar çatışması yaşanacağına da haber verir. Çok fazla sorumluluk alınıp, güç kaybedileceğine de işaret eder.

Rüyada Kafada Yara Görmenin Psikolojik Yorumu

Çocukluğundan itibaren sindirilmiş ve çevresi tarafından kabul görmemiş kişilerin kendini ispatlama çabalarına alamettir. Bu rüyayı gören kimseler bilinçaltlarında daima karşılarındaki kişiden daha üstün olduklarını düşünür ve insanları aşağılayarak üste çıkmaya, iktidarlarını kanıtlamaya ve lider olmaya çalışırlar. Kafada yara görmek anlamı psikolojik olarak bireyin baba simgesinden eksik büyüdüğüne ve hayatını sürekli olarak sığınabileceği, sırtını dayayabileceği birini arayarak geçirdiğini de bildirir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim