KRüya Tabirleri

Kafeste Kuş Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Kafeste Kuş Görmek

Rüyada kafeste kuş görmek anlamı, yaşanacak bir hapis olayına, hapishaneye düşmeye, bireyin özgürlüğünün elinden alınmasına alamettir. Hürriyetine zarar verecek davranışlarda bulunan rüya sahibinin çevresinde kötü insanlar olduğuna veya bir tuzağa düşüp, beklemediği bir anda kötü olaylar yaşayacağına alamettir. Her anlamda hayat kalitesinin düşmesi olarak da tanımlanabilecek olan rüya, bazen evlenilen bireyin yaptığı baskılara da işaret ettiği gibi, bireyin bu baskı neticesinde bunalıma girerek özgüvenini kaybedeceğine, asosyal bir insan haline geleceğine de tabir edilir.

Rüyada Kafesten Kuş Salıvermek

Müjdeli bir haber alan bireyin bu haber sayesinde hem kendisinin, hem de sevdiği birinin hayatına iyilikler katacağına, tutuklu olan kimselerin ise beraat alıp özgürlüğüne kavuşacağına kılavuz eder. Tıkanmış yolların açılacağına, beklenen gelişmelerin olumlu şekilde sonlanacağına ve bireyin emellerine geç de olsa ulaşarak mutluluktan havaya uçacağına alamettir. Geleceğin pek çok başarıya kucak açacağına, hayatın kişiye her nimetini sonuna kadar sunacağına ve şansın döneceğine de tabir edilen rüya, önemli gelişmelerin yaşanacağı güzel bir dönemin habercisidir. Kuşkuların yok olacağı belirsizliklerin ortadan kalkarak, bireyin istediği gibi yolunda rahatlıkla yürüyeceğine de alamettir.

Rüyada Kafeste Kuş Öldüğünü Görmek

Kötü bir rüyadır ve tehlike işaretidir. Kaza veya büyük bir hastalığı da işaret eden rüya, hastalık neticesinde önemli bir bedensel sorunun yaşanacağına, bu durumun bireyin tüm hayatını baştan aşağı olumsuz şekilde etkileyerek değiştireceğine de alamet eder. Çıkılan yolculukların tehlikeler arz ettiğine, tanışılan kişilerin kişiye her türlü zararı verecek dayanışması kötü niyetli olacaklarına, maddi olarak telafisi mümkün olmayan şekilde dolandırıcılık yaşanacağına ve tüm hayatın kötü bir hale gelerek bireyin içinden çıkamayacağı kadar zor bir duruma düşeceğine de alamettir.

Rüyada Kafeste Kuş Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendisini kapana kısılmış gibi hisseden ve çaresizlik yaşadığını düşünen kimselerin manevi çığlıklarının sembolüdür. Yalnızlık çeken ve kimseden yardım alamadığından dolayı daha da kötü hisseden kişilerin ruhsal yıpranmalarını da ifade eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu