KRüya Tabirleri

Kağıt Para Aldığını Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Kağıt Para Aldığını Görmek

Rüyada kâğıt para aldığını görmek anlamı, maddi zarara uğranılacağına alamettir. Bu rüyayı gören kimse iş girişimlerinde başarılı olamaz veya çalışma hayatında yaşayacağı zorluklardan sonra zarar eder. Rüyada kâğıt paraları alıp sayan kişi borçlu durma düşer veya eğer borçlu ise borcunu zamanında öder. Rüyada görülen kâğıt para bazen de sevinmeye, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, gönlün ferahlamasına ve her anlamda mutlu olmaya alamettir.

Rüyada Para Bastırdığını Görmek

Bu rüya bireyin güzel bir adla anılmasına yorulur. Eğer rüyada para kendisi adına bastırılmışsa, her anlamda yükselmeye, toplumun başına geçmeye, insanların kendisine itaat etmesine, büyük kalabalıkları yönetmeye, saygın bir isim kazanmaya, insanlar arasında seçilecek hareketlerde bulunmaya ve makam mevki sahibi olmaya alamettir.

Rüyada Çok Sayıda Bozuk Para Görmek

Rüyada çok sayıda bozuk para gören bir kimse, insanlar arasında sıkıntı yaşayan ve toplum içinde huzursuzluk çıkaran birisi olur. Bazen bu rüya husumete, kavgaya, arkadaşı ile arasını bozmaya, dövüşe alamettir. Bazı âlimlere göre bozuk para rüya sahibi hakkında edilecek dedikodudur. Bu rüyayı gören hakkında konuşulacak hareketlerde bulunur. Bu rüya yine çok konuşmaya, faydasız sözler etmeye, insanlar içinde rezil duruma düşmeye, yerli yersiz herkesle dost olup muhabbet etmeye de alamettir.

Rüyada Para Kesesi Görmek

Rüyada görülen para kesesi, bireyin mal biriktirip zengin olmasına, çocuklarına bırakacağı mirasa, zorlukla çalışıp para kazanmaya alamettir. Eğer rüyada görülen para kesesi yırtıksa kişi elindeki malını kaybeder veya fakirleşir. Rüyada para kesesinin para ile dolu olduğunu görmek anlamı, yakın zamanda ve anda eline çokça para geçmesine, oldukça güzel ve ferah geçecek bir hayata, herkesin imreneceği bir yaşama kavuşmaya bazen de eldekini kaybetmeye, verilen sözlere, yeminini bozmaya alamettir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu