KRüya Tabirleri

Kağıt Para Saymak Rüya Tabirleri

Rüyada Kağıt Para Saymak

Rüyada kâğıt para saymak, üzüntü ve kedere düşmeye, iş hayatında yaşanılacak sorunlara, zorlukla elde edilecek kazanca, sıkıntı çekmeden elde edilemeyecek mala alamettir. Rüyasında kâğıt para sayan kişiye yakın çevresinden bir bela gelir. Bu rüya mal kaybetmeye, parasının kaybolmasına veya sıkıntı yaşamaya yorulmaktadır. Bazı âlimlere göre ise bu rüya başarılı olmaya, kendisine faydalı olacak amellere, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine alamettir.

Rüyada Bozuk Para Saymak

Rüyadaki bozuk para genellikle dedikoduya yorulur. Bu nedenle rüyasında bozuk para sayan kimse, dedikoduya maruz kalarak oldukça üzülür. Bu rüya, hatalar yapmaya, günah işlemeye, insanların konuşmasına neden olacak eylemlerde bulunmaya, toplum içinde küçük düşmeye; bazı âlimlere göre ise para kazanmaya, mal elde etmeye ve fırsatları değerlendirmeye alamettir.

Rüyada Para Cüzdanı Görmek

Rüyasında dolu bir para cüzdanı görenin işleri açılır, yatırımlarında başarılı olur, iş hayatında istekleri gerçekleşir, işsizse mutlu olacağı bir işe girer veya çalışma hayatında insanların takdirini toplayarak makam sahibi olur. Eğer rüyada görülen para cüzdanı boşsa borçlanmaya, para kaybetmeye veya iş hayatındaki durgunluğa alamettir.

Rüyada Paralı İnsanlar Görmek

Rüyasında paralı, zengin kişilerle karşılaşmak, onları görmek anlamı veya konuşmak, insanlara yardım eden varlıklı ve iyi huylu kimselere alamettir. Bu rüyayı gören kişi gerçek hayatta bahsi edilen kimselerle tanışır ve onlardan yardım görür. Paralı insanlar kuvvet ve güç sahibi olan bir yöneticiye de yorulabilmektedir.

Rüyada Tomarla Para Görmek

Rüyasında tomarla para gören bireyin talihi iyi olur ve şanslı bir yıl geçirir. Bu rüya aynı zamanda ve anda maddi sıkıntıların bitmesine, güzel bir geçime, isteklerin gerçekleşmesine, her anlamda mutlu ve huzurlu olmaya alamettir. Tomarla para gören kişi, iş hayatında da yükselerek terfi eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu