KRüya Tabirleri

Kahin Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Kahin Görmek

Rüyada kâhin görmek anlamı, gereksiz ve saçmasapan işlerle ve lüzumsuz kişilerle uğraşılmasına ve boş yere vakit harcamaya kılavuz eder. Rüyayı gören bireyin, boş, fayda sağlamayan ve hiçbir önemi olmayan sadece kısa süreli eğlencelik olarak sayılabilecek şeylerle vakit doldurmasına işaret eder. Aynı zamanda ve anda, daha önce ilişki yaşanmış birisiyle karşılaşılacağına ve yeni bir şeyler yaşanacağına ve mutlu günlerin yakın olduğuna yorulur.

Rüyada Kâhine Soru Sormak

Rüyada kâhine soru sormak, sosyal hayatta ve aile hayatında meydana gelecek sorunlara ve yaşanacak sıkıntılara karşı duyulacak üzüntüye yorulur. Rüyayı gören bireyin, içinde bulunduğu depresyon durumuna ve bu durumdan bir türlü kurtulamamasına kılavuz eder.

Rüyada Müneccim Görmek

Rüyada müneccim görmek anlamı, kâhin görmek anlamıle aynı anlama gelmektedir. Yapılan işlerden fayda gelmeyeceğine ve yapılan çalışmaların sonunda elde bir şey kalmayacağına yorumlanır. Aynı zamanda ve anda, toplum tarafından kabul görmüş ve yaptığı işte usta sayılabilecek kişilerle yapılacak sohbetlere işaret eder.

Rüyada Medyum Görmek

Rüyada medyum gören bireyin, yapacağı işlerde ve karşısına çıkacak sorunlarda deneyimi olan insanlara akıl danışacağına ve gerekli fikirlerinden yararlanacağına yorulur.

Rüyada Medyum Olmak

Rüyada medyum olmak, saçmasapan ve gereksiz işlerle uğraşılmasına ve sonunda herhangi bir kazanç sağlanmamasına yorumlanır. Yapılan işlerin aile içinde sorunlara, sıkıntılara ve gereksiz kavgalara ve tartışmalara sebep olacağına kılavuz eder.

Rüyada Falcı Görmek

Rüyada falcı görmek anlamı, içinde bulunulan saçma durumların ve yaşanan küçük ve gereksiz sorunların rüya sahibinin gözünde çok büyütüldüğüne kılavuz eder.

Rüyada Fal Görmek

Rüyada fal görmek anlamı, rüya sahibinin, yalan söylediğine, yalan ve dolanla uğraştığına, dedikodu yaptığına ve halkı kandırdığına yorumlanır. Aynı zamanda ve anda, bireyin, aile hayatında ve sosyal hayatında ileriki zamanlar içinde yaşanacak değişimlere kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu