KRüya Tabirleri

Kahve Falı Bakmak Rüya Tabirleri

Rüyada Kahve Falı Bakmak

Rüyada kahve falı bakmak, düşmanlarına galip gelerek onların tüm saldırılarını savmaya ve kötülüklerini önlemeye; isteği olanlar için arzuların gerçekleşmesine, murada ermeye; hastalığı olanlar için şifa bulmaya, ihtiyaçların giderilmesine; kişilerden yardım görmeye, her türlü sıkıntıdan kurtulmaya alamettir.

Rüyada Fala Baktığını Görmek

Rüyada fala bakan kişi eğer gördüğü fal iyi ise kendisine kötülük yapmak isteyen düşmanların her türlü eylemini savarak onlardan kurtulur. Bu rüya düşmanın kahrolmasına ve bireyin tüm dertlerinden kurtulmasına alamettir. Eğer falınız kötü çıkmışsa, düşmandan zarar görerek zor duruma düşersiniz.

Rüyada Falcı Görmek

Rüyada görülen falcı, sürekli yalan söyleyen, konuşurken doğru konuşmayan, insanlara hile düşünen kötü bir insanın habercisidir. Bu rüyayı gören kişi bahsi edile n bir adamla oturur, arkadaş olur veya dostluk kurar. Falcı rüyası, rüya sahibinin her şeye inandığına, boş işler peşinde koştuğuna, kendisine yarar vermeyecek ameller işlediğine de yorulabilmektedir.

Rüyada Kendisinin Falcı Olduğunu Görmek

Rüyasında kendisi falcı olan kişi, bütün halka hayırlar yapan, yardımlarda bulunan ve iyiliği dokunan bir kimse olur. Bu rüya, bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin kendisine hayır getirmeyecek işler peşinde koşmasına, sürekli boş şeylerle e meşgul olmaya ve yararsız arkadaşlıklar kurmasına yorulmaktadır.

Rüyada Kahve Falı Baktırdığını Görmek

Rüyasında kahve falı baktırdığını gören kimse, başkalarının yalanlarına inanması sonucunda büyük zararlar görür veya bu rüya faydasız kimselerle sohbete, yiyip içmeye, akrabalar arasında bulunan kendisini çekemeyen gizli bir düşmana, yalancı bir kadına, boş işlerle uğraşan doğru yoldan sapmış bir kimseye alamettir.

Rüyada Kahve İçtiğini Görmek

Rüyasında kahve içen kişi, oldukça güzel bir yolculuğa çıkar. Bu rüyayı genç bir kimse görse, memleketinden uzaklaşmaya ve yabancı bir şehirde yerleşmeye alamettir. Rüyada içilen kahve, dostlarla birlikte güzel sohbetlere, hayırlı meclislerde bulunmaya alamettir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu