KRüya Tabirleri

Kılıç Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Kılıç Görmek

Rüyada kılıç görmek, rüya sahibinin koruyucu bir güç tarafından korunduğuna, kötülüklerden, şerden ve beladan uzak kalacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada kılıç gören kişinin yakında iş hayatında başarılar ve büyük kazançlar elde edeceği çok zaferlerden galip geleceği bilinir. Kılıç görmek, mevki sahibi olmaya, helal kazanca ve bol bereketli hayata delalet eder.

Rüyada Kılıç Taşımak

Rüyada kılıç taşımak, rüyayı gören kişinin yapmış olduğu iş vesilesi ile ismini duyuracağına, ün kazanacağına ve bu sayelerde yüksek bir rütbe elde edeceğine yorulmaktadır. Diğer yandan yapmaya niyeti olduğu fakat türlü sebeplerden başlayamadığı işlerinin hayırlı bir şekilde tamamlanacağına, hedef ve hayallerine tez yoldan gideceğine işaret eder.

Rüyada Kılıç Tutmak

Rüyada kılıç tutmak, rüya sahibinin hayatındaki düşman ve rakiplerine karşı gardını aldığına, kendini koruyabileceğine ve zaferleri hakkıyla kazanacağına işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin, çok kıskanıldığını ve çevresindeki fesat kimselerin hakkında dilediğini olumsuz dileklerin bertaraf olacağının haberini verir. Diğer yandan rüyada kılıç görmek, rüya sahibinin yakınlarından birinin suça karışıp hapse gireceğine de yorulmaktadır. Rüyasında kılıç görmüş olan kişi, kendini ve ailesine himaye altına alıp onlara kol kanat germiştir. Kılıç; mücadeleye, düelloya ve sonucunda mutlak zafere işaret etmektedir.

Rüyada Kılıç Silmek

Rüyada kılıç silmek, rüya sahibinin başına gelen zorluklar sonrasında maneviyatının kuvvetleneceği ve ilahi kudrete kendini teslim edeceği anlamına gelir. Kılıç silmek, silinen kılıcın biçimine göre değişik anlamlara gelebilmektedir. Eğer silinen kılıç paslı ve kir tutmuş ise, geçmişten gelen sıkıntıların sona ereceğinin habercisidir. Rüyada kanlı kılıç silmek ise; rüya sahibinin haksız yere bedel ödeyeceğine delalet eder.

Rüyada Kılıç Yarası

Kılıç yarası görmek, bulunan yerden uzaklaşmaya, uzun yola gitmeye ve uzun süre türlü yolculuklar yapmaya işaret eder. Rüyasında kılıç yarası alan kişi, kendini yaralayan kişinin isteği ile birlikte beraber bir yola çıkacak ve yolculuk boyunca hayırlı kimselerle tanışacaktır.

Kılıç yarası yapan kişi rüya sahibi ise; yaraladığı kişi ile birlikte uzun-kısa ve farklı farklı birçok yol alacağına, hayatında köklü değişimler ve yenilikler yaşayacağına delalet eder.

Genel olarak rüyada kılıç görmek hayra yorulurken bazı haberci rüyalarda kılıcın şekli ve bulunduğu yer değişiklik gösterebilmektedir. Rüyanın iyi hatırlanıp, tabirlerin ona göre yapılması gerekmektedir.

Medyum

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu