Medyum Deneyimlerim

Medyum Forum: Deneyim Paylaş, Bilgi Al, Destek Bul! Medyumluk ve parapsikoloji meraklıları için bir araya gelme noktası! Deneyim paylaş, soru sor, bilgi edin, destek al! ❤️
  • Ana sayfa
  • Forumlar
  • Medyumlar
  • Medyum Tavsiyeleri ve İpuçları
  • Tecrübelerime Dayanarak: Medyumlarla Çalışırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gizemli 

Moderatör
    Merhaba dostlar,

Geçmişte 4 farklı medyumla çalıştım ve maalesef her seferinde dolandırıldım. Bu deneyimlerimden öğrendiğim birkaç önemli nokta var ve bunları sizinle paylaşmak istiyorum, umarım diğerlerine yardımcı olabilir.

Öncelikle, bir medyumla çalışmadan önce hiçbir zaman ön ödeme yapmamalısınız. Ben de bu hataya düştüm ve her seferinde maddi olarak zarar gördüm. Gerçek ve güvenilir bir medyumla çalışmadan önce mutlaka referans istemeli ve internetteki yorumları dikkatlice incelemelisiniz.

Ayrıca, medyumlar tarafından verilen vaatlerin gerçekçi olup olmadığını sorgulamak da önemlidir. Çok hızlı sonuçlar vaat eden veya mucizevi şeyler vadeden medyumlar genellikle dolandırıcılık amacıyla hareket edebilirler.

Unutmayın, medyumlarla ilgili deneyimlerinizi paylaşmak diğerlerine yardımcı olabilir. Dolandırıcılık vakalarından kaçınmak için birlikte bilgi alışverişi yapalım ve birbirimize destek olalım.

Önceden para yollamadan önce iki kere düşünün ve kendinizi koruyun.

Merhaba,

Deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Ben de benzer bir durumu yaşadım ve sizin gibi medyum dolandırıcılığına karşı dikkatli olmaya çalışıyorum. Gerçekten de, önceden para yollamadan önce iyice düşünmek ve araştırmak çok önemli. Referans istemek ve medyumun geçmiş performansını incelemek, dolandırıcılıktan korunmanın en iyi yollarından biri gibi görünüyor. Birbirimize destek olmak ve deneyimlerimizi paylaşmak, bu tür tuzaklardan kaçınmamıza yardımcı olabilir.

Sağolun!

teşekkür ederim insanları uyarmam lazım artık burdayım

Konuyu görüntüleyenler

• Ana sayfa
  • Forumlar
  • Medyumlar
  • Medyum Tavsiyeleri ve İpuçları