LRüya Tabirleri

Lacivert Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Lacivert Görmek

Rüyada lacivert görmek anlamı, iş hayatına işaret eder. Rüya sahibinin yoğun bir iş hayatı olduğuna, işinin her zaman kâğıtlar üzerinde, imzalarla ve mühürlerle yürütüldüğüne tabir edilir. Lacivert, resmiyetin, memuriyetin ve yüksek makamın göstergesidir. Rüya sahibi devlet dairesinde bir memur olarak önemli bir işe atanabilir, yönetici ya da müdür olarak bir iş teklifi alabilir diye tabir edilir.

Rüyada Lacivert Gömlek Görmek

Rüyada lacivert gömlek görmek anlamı, rüya sahibinin hem iş hem de okul hayatının büyük başarılarla geçeceğine, rüya sahibinin her zaman en iyisi olacağına kılavuz eder. Kişi, azmi ve çalışkanlığı ile okulunda da işinde de hep muvaffak olma mutluluğuna nail olacak demektir.

Rüyada Lacivert Çanta Görmek

Rüyasında lacivert çanta gören kişi, yakında çok güzel, hayırlı ve nitelikli eleman olarak çalışabileceği bir iş teklifi alacak ve iş görüşmesine gidecektir. Kişi, bu teklifi kabul ederse eğer hem koltuğu hem de maaşı yüksek olacak, bu durum da kendisini çok memnun edecektir.

Rüyada Lacivert Elbise Giymek

Rüya sahibinin devlet kapısındaki, resmi bir işinin ya da mahkemede bekleyen bir davasının olumlu yönde gelişme göstererek, rüya sahibinin hayrına sonuçlanacağına ve bireyin artık geceleri yastığına başını rahat koyup, huzur içinde uyuyacağına kılavuz eder.

Rüyada Lacivert Ceket Görmek

Rüyasında lacivert ceket gören kişi, hayırlı bir işi noktalamak için bir kalabalığa girecek ve bu kalabalıkta kendisinin de yeri olacak demektir. Örneğin, mezuniyet töreni, yemin töreni, nikâh, nişan ya da düğün töreni gibi hayırlı olacak işler şeklinde örnek verilebilir.

Rüyada Lacivert Kravat Görmek

Rüya sahibinin çevresinde olmayan yani dışarından bir bireyin daha sonradan kendisine talip olmasına, rüya sahibinin de bu işte gönlü olacağına tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen Ara