LRüya Tabirleri

Lağım Faresi Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Lağım Faresi Görmek

Rüyada lağım faresi görmek anlamı, insanlar hakkında hile düşünene ve kötü kalpli bir adama alamettir. Rüyasında lağım faresi ile karşılaşan gerçek hayatında bahsi geçen şekilde bir adamla karşılaşır. Rüyada lağım faresini evinde görmek anlamı, evinize girip çıkan dost görünümlü bir düşman olduğu anlamına gelir. Lağım faresi usta bir hırsıza, sinsi bir düşmana, evlere girip çıkan ve asıl yüzünü saklayan düzenbaz bir kişiye yorumlanmaktadır. Rüyada lağım faresini eline alan bireyin akrabaları arasında kötü bir düşmanı vardır. Lağım faresini yatağında görmek anlamı, kötü huylu bir eşe sahip olacağınıza veya ahlaksız bir kimsenin size görücü gelmesine işaret etmektedir.

Rüyada Lağım Faresi Öldürmek

Rüyada lağım faresi öldüren gerçek hayatında sinsi ve kötü bir düşmana galip gelir. Bu rüya yakında dostlarınızdan birinin size bir hile düzenleyeceğine ve bu hilelerden kurtulup o kimseyi helak edeceğinize yorumlanır. Rüyada lağım faresi ile mücadele etmek düşmanınızla savaşmaya; lağım faresinin galip gelmesi ise bu düşmanın size üstünlük sağlamasına işaret eder.

Rüyada Lağım Faresinin Isırdığını Görmek

Rüyada sizi bir lağım faresinin ısırması yakında size ulaşacak bir zararın göstergesidir. Bu rüya yakınlarınızda bulunan bir düşmanın sinsice size yaklaşmasının ve zarar vermek için fırsat kollamasının bir habercisidir. Rüyada lağım faresinin kulağınızı ısırması, bir düşmandan size ulaşacak habere, lağım faresinin elinizi ısırması haram mal yemeye; lağım faresinin bacağınızdan ısırması kötü yollara düşmeye veya hatalar yapmaya alamettir.

Rüyada Lağım Faresi Görmenin Psikolojik Tabiri

Lağım faresi bireyin korkularının ve dünya hayatındaki endişelerinin bir dışavurumudur. Bu rüyayı gören kişi çevresinde bulunan düşmanların kendisine zarar vermesinden çekinmekte ve bu nedenle de korku içinde yaşamaktadır. Lağım faresi bazen de gören bireyin küçük sorunlar nedeni ile bunaldığının bir habercisidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim