LRüya Tabirleri

Lamba Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Lamba Görmek

Rüyada lamba görmek anlamı, rüya sahibinin hayat çizgisi ile tabir edilir. Kişinin hayatı aydınlık, hayat yolu da uzundur. Rüyasında lamba gören kişi hayatta hep şanslı ve kısmetli olacak, bilmediği yollara girmeyecek ve tehlikelerden uzakta daima güvende olacak demektir. Rüyada lamba görmek anlamı, o kadar hayırlı bir rüyadır ki kendisinden ümit kesilen bir işten ya da kişiden bile müjdeli gelişmeler görülmesi anlamına gelir. Zor ve sıkıntılı günlerin geride kalmasına bir daha kötü hiçbir olayın yaşanmamasına kılavuz eder.

Rüyada Lamba Yaktığını Görmek

Hoşluk ve esenlik bulmak anlamına gelir. Rüyasında lamba yaktığını gören bireyin, kısa ama çok keyifle geçireceği günleri olacak demektir. Bu keyfine ortak edeceği bazı kişiler de olacaktır.

Rüyada Lamba Kapatmak

Rüya sahibinin daha büyük bir iş için elindekini ve avucundakini harcamasına, yastık altında sakladığı altınlarını bozdurmasına ve bismillah diyerek yeni bir işe atılmasına tabir edilir.

Rüyada Lamba Takmak

Rüyasında lamba taktığını gören bireyin hayatında güzel ve olumlu bir gelişme yaşanacak bu mutluluk da başka birinin sayesinde gerçekleşecek demektir.

Rüyada Lamba Söndürmek

Rüyada lamba söndürmek, küçük karla girilip, büyük beklentiler olmayan bir işten harcanan masrafın ve beklenen getirinin çok üstünde kar elde etmeye işaret eder.

Rüyada Lambanın Bozulması

Rüya sahibinin kendisi ile tabir edilir. Çevreden gelen olumsuz görüşlere rağmen rüya sahibinin keyfinin ve huzurunun yerinde olması ve hayatında her hangi bir sorun olmaması anlamına gelir.

Rüyada Lamba Almak

Rüyasında lamba aldığını gören kişi yakınları ile bazı fikir ayrılıkları yaşayacak ve bir süre bu sorunlardan başını kaldıramayacak demektir. Fakat bu nahoş durum uzun sürmeyecek ve bir süre sonra sular durulacak ve olay kendiliğinden yatışacaktır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu