LRüya Tabirleri

Lamba Yakmak Rüya Tabirleri

Rüyada Lamba Yakmak

Rüyada lamba yakmak, hem hayırlı, hem de müjdeli bir rüyadır ki edilen duaların kabul olacağına ve bireyin çok parlak bir geleceğe adım atacağına yorumlanır. Genellikle iş, kariyer ya da eğitim konularında verilecek doğru kararların kişiyi gelecekte zengin ve başarılı biri haline getireceğine kılavuz eder. Düşülen zor bir durumdan kurtulmaya yorumlandığı gibi, her zaman şeffaf yaşayan, dürüstlüğü ile alkış toplayan ve adaletten yana tavır alan biri olunacağını da bildirir. Lamba yakmak mucitlik manasına da geldiğinden, bireyin var olan fikirleri üzerinde çalışarak yeni icatlar elde etmesi için şartların çok uygun olduğuna da dikkat çeker. Her türlü girişim, yeni iş açma veya yatırım yapma niyetinin gerçekleşebilmesi için doğru zamanda ve anda olunduğunu ifade eder.

Rüyada Lamba Söndürmek

Gizlisi saklısı olmak veya sırları olduğu için herkesten şüphelenmek demektir. Rüya sahibinin ailesini veya sevdiklerini üzmemek için yaptığı bazı hataları gizleme yoluna girdiğini ancak bu durumun ilerleyen zamanlarda kendisini köşeye sıkıştıracağını tabir eder. İş konusunda isteksizlik ve tembellik içine girilmesinden ötürü kazancın önceki dönemlere göre daha az olacağına, borçların artacağına, bireyin sahip olduğu imkanları doğru ve verimli şekilde kullanmamasından ötürü sıkıntı yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Lamba Kırmak

Tüm düzeni, yaşam standardını değiştirecek kararlar alınacağını ve sorumluluğun sadece rüya sahibine ait olacağını bildirir. Lamba kırmak genel olarak iyiye yorulmaz ve nazara uğramaya, halsizlik yaşamaya yorulur. İşten ayrılmak veya çıkarılmak gibi anlamları da vardır. Evindeki lambayı kırmak aile içinde sert sözler sarf edileceğini, iş yerinde lamba kırmak ise amirlerle ters düşüleceğini alamet eder.

Rüyada Lamba Yakmanın Psikolojik Yorumu

Kişinin etrafındaki herkese hoşgörü içinde yaklaştığını ve insanların sorunlarına çareler aradığını, elinden gelen her türlü imkanı kullandığın ifade eder. Yardımsever biri olunduğuna dikkat çeken rüya, insanlara yol gösterecek kadar tecrübeli olunduğunu da gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da Yorumlar

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim