LRüya Tabirleri

Lanetlenmek Rüya Tabirleri

Rüyada Lanetlenmek

Rüyada lanetlenmek, rüyayı gören bireyin zarar ziyana uğrayacağına, başarısız, mutsuz ve hasta olacağına, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, işlerinin bozulacağına, rızkının kesileceğine, güzel günlerinin geride kalacağına ve tüm planlarının bozulacağına tabir edilir. Rüya sahibi aksiliklerle, uğursuzluklarla, melanetli olaylarla karşılaşacak, düşmanlarına ve rakiplerine de yenilecek demektir.

Rüyada Lanetlendiğini Görmek

Rüyada lanetlendiğini görmek anlamı de hiç iyi değildir ve şer olarak kabul edilir. Rüyayı gören bireyin zorluk, çile ve zahmete düşeceğine, geçiminin zorlaşacağına, borçlarının artacağına, yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine kılavuz eder.

Rüyada Lanetli Ev Görmek

Rüyayı gören bireyin aile saadetinin nazara geleceğine, evindeki huzurun, anlayışın, sevginin, saygının ve iletişimin bozulacağına, ev içinde sorunların ortaya çıkacağına, aile bireylerinin birbirleri ile kavga ve çatışma halinde olacağına rivayet edilir.

Rüyada Lanetli Bebek Görmek

Rüya sahibinin heveslerinin, isteklerinin ve hayallerinin yarıda kalacağına ve umutlarının tükeneceğine kılavuz eder. Rüyayı gören bireyin iyi niyetlerinin kurbanı olacağına, herkesi kendi gibi zannedeceğine lakin bu konuda yanıldığını anlayacağı zaman çoktan pişman olmuş olacağına işaret eder.

Rüyada Lanetli Altın Görmek

Rüyayı gören bireyin kendisine hayır getirmeyecek variyete sahip olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin ağız tadı ile yiyemeyeceği, istediği gibi kullanamayacağı ve keyfini de doyasıya yaşayamayacağı zenginliğe kavuşacağı ama bunun bir değerinin olmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Birini Lanetlemek

Rüya sahibine kötülük yapmış ve onu kendisine düşman etmiş bir kimsenin varlığının kendisini çok rahatsız ettiğine, bir yanının onu deyim yerindeyse Allah ’a havale etmeye karar verdiğine bir yanının da kendisine yaptığı haksızlığın bedelini ona ödetmek istediğine alamet eder.

Rüyada Şeytanı Lanetlemek

Rüyayı gören bireyin güzel, doğru ve isabetli işler yapacağına ve takdir toplayacağına tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim