LRüya Tabirleri

Lastik İzi Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Lastik İzi Görmek

Rüyada lastik izi görmek anlamı, daha önce girişilen ve olumsuz durumlarla karşılaşılan bir işten el etek çeken rüya sahibinin yine de bir türlü kurtulamayacağını ve bu işle alakalı sorunlarla uğraşmak zorunda kalacağını ifade eder. Lastik izi, bireyin kalbinde geçmişten kalan bir sızı olduğuna ve her ne kadar unutmak istese de, bir türlü içinden atamadığına alamettir. Yaşanan derin bir hayal kırıklığı veya keder nedeniyle bireyin her adımını düşünerek atacağını, bir daha olumsuzluk ve üzüntü yaşamamak için hayatını düzene sokacağını ifade eder. Büyük bir lastik izi görmek anlamı iş hayatındaki başarılı günlerin, ihtişamın geride kaldığına ama şimdiki durumun da kişiyi geçindirecek, kimseye muhtaç etmeyecek kadar iyi olduğuna tabir edilir.

Rüyada Lastik İzlerini Takip Etmek

Daha önce yapılan ve kişiyi istemediği sorunlara iten bir hatanın telafi edilmesine uğraşmak, geçmişe yönelik bazı durumları düzeltmek için çaba göstermek manasındadır. Bu rüya bireyin bazı şüpheler içinde olduğuna ve iş yaşantısında ortağı olanların güven sorunları yaşayacaklarına tabir edilir. Geçmişte yaşanmış bazı hadiselerin istenmeyen şekilde ortaya çıkması ve bireyin önüne gelerek keyfini kaçıracak olması şeklinde de yorulur.

Rüyada Yanmış Lastik İzi Görmek

Acımasız bir eleştiriye maruz kalmak veya sevilen birinden yakın geçmişte üzücü sözler duymak demektir. Rüya sahibinin gururunu incitecek ve kendisini kötü hissetmesine neden olacak olaylar yaşaması yüzünden gözyaşı döktüğüne, yaşanan olumsuzluklar geçse bile, bireyin kalp kırıklığının geçmediğine alamettir. Yeni bir başlangıç yapmak isteyen bireyin hayatındaki yanlışları düzeltmesi ve bazı kişilerle görüşmesini tamamen kesmesi gerektiğini da bildirir.

Rüyada Lastik İzi Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle geçmişle bağları kopmayan, yaşadıklarının izlerini kolay kolay silemeyen kimseleri ifade eder. Anılarla yaşamanın, şu ana adapte olmakta zorluk çekmenin ve bireyin bir yönüyle sürekli geçmişte olmasından dolayı bazı sorunlar yaşadığının göstergesidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim