LRüya Tabirleri

Lav Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Lav Görmek

Rüyada lav görmek anlamı, rüya sahibinin hayatında hayırlı olaylar olacağı şeklinde tabir edilir. Dağ gibi sapa sağlam, yıkılmaz, sarsılmaz, aile içinde saygı duyulan, mazluma kol kanat geren, düşkünleri himayesine alıp koruyan kollayan, tabir yerindeyse Karun gibi bir kimsenin varlığına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda ve anda heyecanlı günler yaşanacağı, rüya sahibinin gönül işlerinden yana trafiğin yoğun olacağına tabir edilir.

Rüyada Lav Patlaması

Rüyada lav patlaması, rüya sahibinin dünyasını, yaşamını, hislerini, düşüncelerini kısacası tüm hayatını değiştirecek kadar güzel bir olay yaşayacağına, bugüne kadar hiç mutlu olmadığı kadar mutlu olacağına, hiç heyecanlanmadığı kadar da heyecanlanacağına işaret eder.

Rüyada Yanardağ Görmek

Rüyada yanardağ görmek anlamı, büyük mutluluk ve kısmettir. Hayallerin gerçekleşeceğine işaret eder. Rüya sahibi, özlediği ve aradığı mutluluğu ve huzuru yakalayacak, iç dünyasını kıpır kıpır edecek olaylar yaşayacak, duyguları ön plana çıkacak demektir.

Rüyada Yanardağ Patlaması

Rüyada yanardağın patladığını görmek anlamı, hem özel hayattan ya da hem de ticaret hayatından yana muradına ereceğinekılavuz eder. Rüya sahibinin hayatının istediği gibi ilerleyeceği, işlerinin planladığı gibi gideceği ve sevdiğine kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Yanardağ Lavı Görmek

Rüyada yanardağ lavı gören kişi, kar zarar hesabı yapıp, kaybetmeyi de göze aldığı bir işe büyük bir cesaret örneği göstererek girecek, sonunda başarı ve zafer elde ederek çıkacak demektir. Kişi kendine güvenenleri mahcup etmeyecek, başarısı sayesinde de düşmanlarını öfkeye boğacaktır diye yorulur.

Rüyada Yanardağdan Kaçmak

Rüyada yanardağdan kaçmak, rüyayı gören bireyin zarar edeceğini düşündüğü ve anladığı bir işten geri durup, bu sayede muhtemel bir kayıp yaşamayacağına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda ve anda kazalardan, belalardan, nazarlardan ve kötü kimselerden uzak durmaya tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu