LRüya Tabirleri

Lavabo Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Lavabo Görmek

Rüyada lavabo görmek anlamı, rüya sahibinin işlerine özen gösteren, oturmasına kalkmasına, yemesine, içmesine, giyinmesine ve konuşmasına dikkat eden bir kişi olduğu şeklinde tasvir edilir. Kişinintemkinli ve kararlı oluşuna, hayatının belli bir düzen ve program içinde olduğuna, plansız hiçbir iş yapmadığına işaret eder. Rüyada lavabo görmek anlamı, hayatını oturtmuş, kariyer edinmiş, işlerini belli bir rutine bağlamış bir kimsenin varlığı ile değerlendirilir.

Rüyada Lavabo Temizlemek

Rüyasında lavabo temizlediğini gören kişi, geçmiş hesaplarını bir yana bırakacak ve geleceğe bakacak demektir. Rüya sahibinin içindeki kinden ve kötü niyetlerden arınacağı ve huzur bulacağı yorumu yapılır.

Rüyada Lavabo Tıkanması

Rüyada lavabo tıkanması, rüya sahibine zahmet verecek ve eziyet çekmesine neden olacak bir sağlık sorununun yaşanacağı anlamına gelir. Bu sağlık sorunu nedeni ile kişi büyük zorluklar yaşayabilir ve bu durum uzun süre devam edebilir.

Rüyada Lavaboya Tükürmek

Rüyada tükürmek nereye olursa olsun genel anlamı ile her zaman kazanç olarak tabir edilir. Rüya sahibinin elinin darlıktan kurtulacağına, dünya malı edinerek rahata kavuşacağına işaret eder. Bolluk, bereket ve zenginlik anlamına gelir.

Rüyada Lavaboya Gitmek

Rüyada lavaboya gittiğini göre kişi, yatırım yapmak ve ileride üzerinden kar elde etmek için bir toprak ya da arazi alacak demektir. Rüya sahibi geleceğe yönelik olarak maddi değerinin artacağını düşündüğü bir yere para yatıracaktır diye yorumlanır.

Rüyada Lavaboya Sümkürmek

Rüyasında lavaboya sümkürdüğünü gören kişi, kendisine büyük ders olacak bir hataya düşecek, bundan sonrası için uslanacak ve yaşadığını kulağına küpe edecektir.

Rüyada Kirli Lavabo Görmek

Rüyada kirli bir lavabo görmek anlamı, bahtsızlık ve şansızlık anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatının zorlaşacağına, işlerinin aksayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste yaşanacağına kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim