LRüya Tabirleri

Leblebi Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Leblebi Görmek

Rüyada leblebi görmek anlamı, sağ elin aldığını sol elin görmediği maaşa ya da kazanca işaret eder. Rüyada leblebi gören bireyin gelirinde hiç bereket yoktur, maaşını ya da kazancının eline aldığı gibi borçlara dağıta dağıta geldiği ve kendisine hiçbir şey kalmadığına tabir edilir. Rüya sahibi, çok çalışıp kısıtlı bir gelir elde ettiği ve kuru maaşından başka hiçbir geliri de olmadığı için ay sonunu zor getiriyor demektir. Ama buna karşın neşeni kaybetmiyor, moralini yüksek tutuyor ve bu durumu mümkün olduğu kadar hane içine yansıtmıyor diye tabir edilir.

Rüyada Leblebi Yediğini Görmek

Rüyada leblebi yediğini gören kişi kişisel bazı sıkıntılar yaşayacak, bir süre uğursuzluk ve uğursuz peşini bırakmayacak demektir. Rüyada leblebi yemek, rüya sahibinin kendisi ile kaynaklı olarak bazı sıkıntılara düşeceği ve mutsuz olacağı anlamına gelir.

Rüyada Leblebi Almak

Rüyasında leblebi aldığını gören kişi, başka bir kimse üzerinden dolaylı olarak bir borcun altına girecek, yaptığı bu iş kendisine hayır mı yoksa şer mi getirecek hiç düşünmeyecek demektir.

Rüyada Leblebi Kavurmak

Rüyada leblebi kavurmak rüya sahibini hem çok kızdıracak hem de çok zor durumda bırakacak bir olayla karşılaşmasına işaret eder. Rüya sahibi hiçbir suçu ve ilgisi olmadığı halde sırf kendisiyle bağlantısı olduğu için birinin yaptığı hatanın ceremesini çekmek zorunda kalacaktır.

Rüyada Leblebi Şekeri Görmek

Rüyasında leblebi şekeri gören bireyin hayatta keyfi yerinde olacak, aile yaşantısı içinde de ağız tadını kaçıracak sorunlar yaşanmayacak demektir. Rüya sahibi keyif ve neşe içinde olacak özellikle de evliliğinde mutluluk bulacaktır.

Rüyada Leblebi ve Kuru Üzüm Görmek

Rüya sahibinin rızkının ve kazancının bol olacağına, hanesinde bolluk ve bereket yaşanacağına işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by