LRüya Tabirleri

Leblebi Yemek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Leblebi Yemek

Rüyada leblebi yemek farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bu rüya bazen rüya sahibinin veya çevresindeki bir bireyin hastalanacağına, özellikle karaciğer ile ilgili bir problem yaşayacağının göstergesidir. Hastalar için bu rüya hastalığın biraz daha devam etmesinin ardından şifa bulmaya alamettir. Bazen de bu rüya eşler arasındaki güzel geçime, dünyalıkla ilgili olana, zevk ve sefa sürmeye, dünyanın nimetlerinden yararlanmaya alamettir.

Rüyada Leblebi Satın Almak

Rüyada leblebi satın alan kimse dünyada bazı nimetler elde eder. Bu rüya geçiminizi güzel yollardan temin edeceğinize, kolay kazanılacak paraya, sevdiğini işi yapmaya, dünyevi zevklere, lüks içinde yaşamaya, bazen de boş işlerle uğraşmaya ve kendisine hiçbir fayda vermeyecek ilim öğrenmeye alamettir.

Rüyada Leblebi Satıcısı Görmek

Rüyada leblebi satan kimse, insanlara dünyevi zevkleri tattıran ve onları ahiretten uzaklaştırıp dünyanın zevk ve sefasına yaklaştıran; böylece günah işlemelerine vesile olan kişidir. Bu rüyayı gören bireyin karşısına bahsi geçen şekilde bir adam çıkar ve rüya sahibi onunla arkadaş olur. Bazen de bu rüya hastanedeki doktora alamettir. Rüyayı gören kimse hastalanır ve doktora gider.

Rüyada Leblebi Tozu Görmek

Rüyada görülen leblebi tozu fani ve geçici şeylerin sembolüdür. Bu rüyayı görmek anlamı boş işlerle uğraştığınızın ve size ahirette hiçbir yardımı dokunmayacak ameller işlediğinizin göstergesidir. Bazen de bu rüya kısa sürede elinizden çıkacak mal edinmeye, dünyanın zevklerini kısa süreli olarak yaşamaya, hayatın faniliğine, bazı durumlarda ahirete, dünyanın boş işlerine yorumlanmaktadır.

Rüyada Leblebi Kavurmak

Rüyada leblebi kavuran bireyin eline bir mal geçer. Fakat bu mal bir ganimet bulma veya miras edinme ile kazanılacaktır. Yani kolay yoldan para kazanma anlamına gelmektedir. Rüyasında leblebi kavuran kimse şan ve şöhrete kavuşur; insanların sevgi ve teveccühünü kazanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by