LRüya Tabirleri

Leğen Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Leğen Görmek

Rüyada leğen görmek anlamı, aşk hayatında mutluluğu yakalamaya tabir edilir. Rüya sahibinin yüzünü güldürecek, gönlünü hoş tutacak, kadrini kıymetini bilecek, hem mutlu gününde hem de zor gününde yanında olacak hayırlı bir kişi ile tanışıp, birliktelik yaşayacağına işaret eder. Kişi iç dünyasını zenginleştirecek, manevi duygularını hareketlendirecek, kalbini çarptırmayı başaracak olan hayırlı bir kısmetle karşılaşıp, dünya evine girmeye karar verecektir. Rüyada leğen görmek anlamı, rüya sahibinin muradına ereceği anlamına gelir.

Rüyada Leğen İçinde Su Görmek

Rüyada leğen içinde su görmek anlamı başarı ve zafer anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatının başarılarla geçeceğine, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına işaret eder. İşte zafer, hane içinde bolluk, bereket ve zenginlik olarak değerlendirilir.

Rüyada Leğen Almak

Rüyada leğen almak, geçim derdinin bitmesi anlamına gelir. Rüya sahibi çektiği yokluktan kurtulacak, eline düzenli olarak kazanç geçecek bu sayede dünya nimetlerinden daha fazla faydalanacak demektir. İşlerin hafiflemesi, borçların azalması ve hayatın kolaylaşması anlamına gelir.

Rüyada Leğen Yıkamak

Rüyada leğen yıkamak, bir hanımın varlığı ile tabir edilir. Kişinin yükünü hafifleten, hizmetini eksiksiz ve kusursuz olarak yerine getiren, yaşamının her alanında kendine destek olup, dualarını esirgemeyen bir hanım ile açıklanır. Bu hanım, eş, anne, sevgili, kız kardeş, kız arkadaş olabilir.

Rüyada Leğende Yıkanmak

Rüyada leğen içinde yıkandığını gören kişi, afiyete kavuşur demektir. Rüya sahibinin maddi anlamda azalan gücünün artacağına, işlerin yoluna gireceğine, arka arkaya pek çok iş teklifi geleceğine işaret eder.

Rüyada Bakır Leğen Görmek

Rüyada bakır leğen görmek anlamıle leğen görmek anlamı arasında yorum farkı yoktur. Her ikisi de hayırlara kılavuz eder. Mutluluk, kazanç, rızık, eğlence, keyif, sağlık ve huzur bulmaya kılavuztir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by