LRüya Tabirleri

Lens Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Lens Görmek

Rüyada lens görmek anlamı, rüyayı gören bireyin hayatının kolaylaşmasına ve gerek maddi gerekse manevi yükünün azalmasına işaret eder. Bir yardımcı edinmeye alamet eder ve rüya sahibinin çevresinde kendisi için faydalı olan, yüzünü güldüren, zor zamanlarında elinden tutan, ona moral ve güç veren bir kimsenin varlığına rivayet edilir.

Rüyada Lens Taktığını Görmek

Rüyayı gören bireyin hayatındaki sorunlara daha geniş bir bakış açısıyla bakacağına, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına bu sayede başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine yorulur.

Rüyada Lens Kullanmak

Rüyada lens kullanmakla lens takmak aynı anlamlara gelir ve rüyayı gören bireyin yaşama karşı deneyim elde edeceğine, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine kılavuz eder.

Rüyada Lens Satın Almak

Rüyayı gören bireyin bilgi ile donanacağına, eksiklerini kapatacağına ve bu sayede hayatını daha kolay hale getireceğine tabir edilir. Rüya sahibinin yeteneklerinin ve ilgi alanlarının üzerine giderek kendini geliştireceğine ve bu sayede yaptığı işlerde muvaffak olacağına alamet eder.

Rüyada Lens Yırtılması

Rüyayı gören bireyin aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağı, zor günler geçireceği, üzüleceği, sıkılacağı ve mutsuz olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin emeklerine karşılık aldıklarının yetersiz kalacağına ve fedakârlıklarına değmeyeceğine bu durumun da kendini rahatsız edeceğine yorulur.

Rüyada Lens Çıkarmak

Rüyayı gören bireyin zor durumlara düşeceğine, önünü göremez olacağına, bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, iş kaybı yaşayacağına, şansının ve kısmetinin kapanacağına tabir edilir. Rüya sahibinin başına gelecek uğursuz ve hoş olmayan bazı durumlar nedeni ile kendini iyi hissetmeyeceğine ve üzgün olacağına rivayet edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by