LRüya Tabirleri

Leopar Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Leopar Görmek

Rüyada leopar görmek anlamı, rüya sahibinin meslek hayatında ve iş yaptığı sektörde çok dişli meslektaşları olduğuna, onlar nedeni ile ticaretin kıran kırana geçtiğine, rüya sahibinin bu durumdan bir hayli etkilendiğine ve çok daha fazla çalışmak zorunda kaldığına tabir edilir. Rüyayı gören bireyin, kendisi gibi ticaret ehli olan ve tabir yerindeyse artık işin kurdu olmuş, deneyimli ve profesyonel kişilerle yarışmaya çalıştığı anlamına gelir.

Rüyada Leopar Deseni Görmek

Rüyada leopar deseni görmek anlamı de aynı şekilde tabir edilir. Zorluğu seven, hayatını imkânsız gibi görünen ve pek çok bireyin, fikrinden bile uzak durduğu işlere atılmaya adayan, inanç ve para sahibi kimselerin varlığına, rüya sahibinin de bu kişilerle rakip halinde olup, ticaret yaptığına kılavuz eder.

Rüyada Leopar Öldürmek

Rüyada leopar öldürdüğünü gören kişi düşmanlarından kurtulur, rakiplerine büyük fark atar diye yorumlanır. Başarı elde etmeye tabir edilirken, rüya sahibinin önüne çıkan tüm engellerden ve kişilerden kurtulacağına yorulur.

Rüyada Aslan Görmek

Rüyada aslan görmek anlamı, rüya sahibinin ileride çok yüksek bir makamda, herkesin saygı duyduğu, sevdiği ama aynı zamanda ve anda çekindiği biri olacağına işaret eder. Kişi, çevresinin geniş, sözünün de değerli olması sayesinde, istediği her işi alabilme gücüne ve ayrıcalığına sahip olacak demektir.

Rüyada Kaplan Görmek

Rüyada kaplan görmek anlamı, düşündüklerini ve niyetini çekinmeden söyleyen, sivri dilli, acı sözlü, dost mu yoksa düşman mı olduğu anlaşılmayan, gözü kara, aklına koyduğu her şeyi düşünmeden yapacak kadar cahil olan bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Kaplan Öldürmek

Rüya sahibinin fesada karışacağına, hak ve din yolunu bırakacağına, gözünü para hırsı bürüyeceğine ve daha fazla kazanmak için, her türlü ayıbı ve günahı işlemekten çekinmeyeceğine işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim