LRüya Tabirleri

Leş Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Leş Görmek

Rüyada leş görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, uzun zamandır iyi haber beklediği bir yerden kötü hatta kara haber almasına ve bu yüzden hayattan ve insanlardan kopmasına tabir edilir. Rüya sahibinin, yapmaya çalıştığı işlere ve ortaya koyduğu çalışmalara engel olmaya çalışan, yapılanları sürekli kötüleyen, sürekli dedikodu yapan ve her mecrada kötü kişiliğini ortaya koyan bir bireyin olduğuna işaret eder.

Rüyada Hayvan Leşi Görmek

Rüyada hayvan leşi görmek anlamı, iki şekilde yorumlanır. Hayvan leşi kötü kokuyorsa eğer, düşmanların rüya sahibine karşı çok hırslandıklarına ve çok büyük hazırlıklar içinde olduğuna kılavuz eder. Eğer hayvan leşi kokmuyorsa, sadece rüya sahibine karşı değil rüya sahibinin ailesine de çok hırs beslediklerine yorumlanır.

Rüyada Kokmuş Hayvan Leşi Görmek

Rüyada kokmuş hayvan leşi görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacak büyük ve çok önemli bir sırrın ya da gizli bilginin açığa çıkmasına ve bu yüzden geri dönülemez bir zarara uğranacağına yorumlanır.

Rüyada Etrafa Pis Koku Yayan Leş Görmek

Rüyada etrafa pis koku yayan leş görmek anlamı, düşmanlık yapan kişilerin çığırından çıktığına ve çok büyük ve zararlı şeylerin peşinde olduklarına ve en kısa sürede planlarını devreye sokacaklarına tabir edilir.

Rüyada Ölü Görmek

Rüyada ölü görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, çok sevdiği, gelmesini dört gözle beklediği ve uzun zamandır özlemini çektiği bireyin bir anda çıkıp gelmesine yorulur.

Rüyada Ölüp Dirildiğini Görmek

Rüyada ölüp dirildiğini görmek anlamı, epey zamandır hayal edilen ve çok istenen bir şeye çok yakın bir tarihte kavuşmaya ve hayallerin gerçek olmasına kılavuz eder.

Rüyada Ölü Birine Bir şey Vermek

Rüyada ölü birine bir şey vermek, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine tabirdir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim