LRüya Tabirleri

Leylek Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Leylek Görmek

Rüyada leylek görmek anlamı ince fikirli, kırılgan yapılı, naif, kibar ve zarif bir kişiyi sembolize eder. Rüya sahibinin böyle bir kişi ile yapacağı izdivaç anlamına gelir. Rüyada leylek görmek anlamı hayırlı olacak şeylerin işaretini verir. Rüya sahibinin mutlu olacağı şeklinde tabir edilir. Leylek mutluluk, zenginlik ve evlat anlamına gelir. Rüyasında leylek gören kişi görmeyi ve ziyaret etmeyi istediği sıcak bir ülkeyi nihayet görme fırsatı elde edecek ve güneye doğru akıp gidecektir.

Rüyada leyleğin uçtuğunu görmek anlamı uçak ile gelecek olan misafire işaret eder. Bir kadın rüyasında leylek görürse, çok asil, ağır başlı, eğitimli lakin biraz tutucu bir adamla evlenecek diye yorumlanır. Rüyada karlı ve soğuk havada leylek görmek anlamı havanın çok daha soğuyacağı o yıl çok kar ve yağmur yağışı olacağı anlamın gelir.

Rüyada Leylek Öldürmek

Rüya sahibi için hayır anlamına gelir. Kendisine engel olan, başarılarının önüne set koyan ve sürekli kafasını meşgul eden gereksiz kişileri hayatından çıkaracağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Leylek Yavrusu Görmek

Rüya sahibinin çocuk sahibi olmak istediğine Allah ’a kız ya da erkek olmasından ziyade eli ayağı düzgün, kendisini gururlandıracak evlatlar vermesi için el açmasına kılavuz eder.

Rüyada Leylek Pisliği Görmek

O anda şans ve kısmet kapılarının tamamen açık olduğuna, rüya sahibinin bir iş yapması halinde mutlaka şansının yaver gideceğine yorulur.

Rüyada Leylek Yakalamak

Rüya sahibinin etrafındaki fedakâr kimseye işaret eder. Bu kişi rüya sahibi için sürekli hayır duası eder, hayır duasını rüya sahibinin üzerinden hiç eksik etmez.

Rüyada Leylek Yumurtası Görmek

Rüya sahibinin yavrusuna ve ondan gelecek olan gözyaşına kılavuz eder. Bu sıkıntı uzun sürmeyecek, kısa sürede her şey yoluna girecektir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by