LRüya Tabirleri

Liman Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Liman Görmek

Rüyada liman görmek anlamı, güç ve kudret sahibi olmaya, zorlukları yenmek için kendine inanmaya, başarılı olmaya ve başarılı oldukça da daha fazla özgüven toplamaya alamet eder. Birikmiş borçlardan tamamen kurtulup, birikim yapabilecek kadar büyük miktarda gelir elde etmeye, hafiflemeye, rahatlamaya ve keyiflenmeye rivayet edilir. Kişinin ağız tadı ve zenginlik ile yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Limanda Gemi Görmek

Rüyada limanda bir gemi ya da çok sayıda gemi görmek anlamı, uzaktan gelecek kişilere kavuşmaya ve bu sayede hane içinde bayram gibi günler yaşamaya alamet eder. Rüya sahibinin hasret olduğu ve özlemini derinden hissettiği kişilere kavuşacağına, onları büyük bir mutluluk ve heyecan içinde karşılayacağına kılavuz eder.

Rüyada Şilep Görmek

Rüyada şilep görmek anlamı, rüya sahibinin yaşamını, işini ve sahip olduğu her şeyi garanti altına almak için bazı girişimlerde bulunacağına ve bu yolda adım atacağına işaret eder. Kişi, bu sayede rahat edecek ve kaybetme korkusundan da kurtulmuş olacak demektir.

Rüyada Tanker Görmek

Rüyada tanker görmek anlamı, rüyayı gören bireyin sevdikleri ile birlikte bir mekân değişikliği yapacağına, bir süre iş yaşamından, stresten ve sıkıntıdan uzak, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına ve ruh dinginliğine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Bota Binmek

Rüyada bota binmek, kısmet almaya, başarılara giden yolda engelleri ortadan kaldırmaya, kazanç elde etmeye, işleri yoluna koymaya ve kurulu bir düzene kavuşmaya rivayet edilir.

Rüyada Filika Görmek

Rüyada filika görmek anlamı, rüya sahibinin görmeyi çok istediği bir yere gideceğine ve orada güzel vakit geçireceğine alamet eder. Bu rüya, bireyin dünyayı gezmek gibi bir hayali olduğuna ve bu hayalini yerine getirmek için uğraştığına, bir yandan bunun için birikim yapmak adına çalıştığına yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim