LRüya Tabirleri

Limon Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Limon Görmek

Rüyada limon görmek anlamı bazı sorunlar yaşanacağına kılavuz eder. Limon aynı zamanda ve anda sağlık sorunları yaşanacak anlamına gelir. Yeşil kabuklu limon üzüntüye, sıkıntıya ve can sıkıntısına neden olacak olayların meydana geleceğine işaret eder. Bir başka tabire göre rüyada limon görmek anlamı karşısındakini aşağılamaya, horlamaya, dışlamaya ve küçük görmeye yorulur.

Bir kişi rüyasında başka birinden limon aldığını görürse, rüya sahibi o kişiyi hor görecek demektir. Rüyada sarı kabuklu olan meyve ve sebzelerin genel olarak tabiri iyi değildir, sağlık problemleri şeklinde tabir edilir. Rüyada limon görmek anlamı bazen de bireyin haksızlığa uğrayıp, hak etmediği sözler işiterek üzülüp, büyük bir yıkım yaşayacağına ve etrafında bulunan bazı kimseler tarafından sırtından bıçaklanacağına yorulur.

Rüyada Limon Yemek

Rüyasında limon yediğini gören kişi, başarıları ve düzenli hayatı nedeni ile çevresindeki kişiler tarafından çekilmiyor demektir. Bu bireyin etrafı kem gözlerle doludur. Ayrıca rüyasında limon yediğini gören kişi hiç ummadığı şekilde kötü bir olay yaşayacak ya da kötü söz işitecek demektir.

Rüyada Limon Ağacı Görmek

Rüyada limon ağacı görmek anlamı, güler yüzlü, mütevazı, herkesin derdini dinleyen, anlayışlı, hoşgörülü ve herkese yardım eden, destek olan bir kimseye yorulur.

Rüyada Limon Ağacı Çiçeği Görmek

Rüyada limon ağacı çiçeği görmek anlamı çok hayırlıdır, hastaların sağlığına geri kavuşmasına, borçluların borcunu ödemesine, işsiz kimselerin iş sahibi olmasına, işlerin açılmasına, hayatın düzene girmesine, bol kazanca, berekete, bolluğa ve mutluluğa kılavuz eder.

Rüyada Limonata Görmek

Rüyada limonata görmek anlamı çok iyidir, bireyin hayatında güzel ve mutluluk verici pek çok gelişmenin yaşanacağına kılavuz eder.

Rüyada Limonata İçmek

Bir kişi rüyasında limonata içtiğini görürse eğer kendisini ferahlığa ve esenliğe kavuşturacak olan sözler işitecek ve haberle alacak demektir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim