LRüya Tabirleri

Limonata İçmek Rüya Tabirleri

Rüyada Limonata İçmek

Rüyada limonata içmek, rahata kavuşmaya, esenlik içinde olmaya, dertlerden, çilelerden sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulmaya, sorunları aşmaya ve başarılı olmaya alamet eder. Rüya sahibinin hayatının yoluna gireceği, karşısına güzel insanların çıkacağı ve onlar sayesinde keyfinin yerine geleceği anlamına gelir. Müjdeli haberler alamaya, sürpriz gelişmeler yaşamaya ve umutların yeşermesine rivayet edilir.

Rüyada Limon Görmek

Rüyada limon görmek anlamı, rahatlamaya, işleri yoluna koymaya, sorunları halletmeye, kusurları örtmeye ve eksikleri kapatmaya tabir edilir. Bol rızık ve bol kazanç anlamına gelirken bir diğer yandan insanların hatasını yüzüne vurmaya yorulur.

Rüyada Limon Yemek

Rüyada limon yemek iyi değildir. Rüya sahibinin amaçlarını yerine getiremeyeceğine, ticarette, dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına kılavuz eder. Kişinin aradığını bulamayacağına, beklentilerinin de yerine gelmeyeceğine alamet eder.

Rüyada Limon Suyu Görmek

Rüyada limon suyu görmek anlamı, zorlukları aşma inancına sahip olmaya, güçlü ve kudretli kimse haline gelmeye bu sayede altından kalkmayacak hiçbir mesele olmayacağına işaret eder. Kurtuluş olarak görülür ve kişiyi mutluluğa götürecek yolların açılacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Ekşi Limon Yemek

Rüyada ekşi limon yemek, rüyayı gören bireyin kendisine uzatılacak bir dost elini geri çevireceğine ve düşmanlığı, kini, nefreti sürdüreceğine rivayet edilir.

Rüyada Limonlu Çay İçmek

Rüyada limonlu çay içmek, rüyayı gören bireyin maddi anlamda zor durumda kalacağına ve bu zorluğu ancak birinin yardımı ile atlatabileceğine kılavuz eder. Kişinin borçlanarak başka bir borçtan kurtulma fikri taşıdığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Limon Dilimi Görmek

Rüyada limon dilimi görmek anlamı, rüya sahibinin malını ve parasını paylaşmayı bilecek kadar yüce gönüllü, cömert, yiğit ve mert olduğu anlamına gelir. Kişi, yardım elini hiçbir zaman kapatmayacak, iyi tarafını da öldürmeyecek demektir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen Ara