LRüya Tabirleri

Lise Arkadaşı Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Lise Arkadaşı Görmek

Rüyada lise arkadaşı görmek anlamı, bireyin son zamanlarda sık sık geçmişi düşünmeye başlayacağına, yaşadığı güzel günleri yeniden hatırlayıp hüzünleneceğine ve eski hayatına büyük bir özlem duyacağına yorumlanır. Aynı zamanda ve anda geçmişte yaşanmış bir ilişkinin yeniden gündeme gelmesi veya bireyin bu kimseye dair anılarını hatırladıkça yeniden görüşmek istemesinin ifadesidir. Bekar kimseler için geçmiş aşkları ile görüşmek söz konusu olurken, evli kişiler için böyle bir durumun aile huzuru açısından sıkıntıya neden olacağını ve sonrasında pişmanlık yaşanabileceğini bildirir. Lise arkadaşı görmek anlamı, eski dostlarla ve yakın arkadaşlarla bir toplantı yahut yemekte bir araya gelmek manasındadır. Sürekli iş nedeniyle veya ailesinin zorlamaları ile yeni insanlarla tanışan rüya sahibinin bu kişilere ayak uyduramadığını ve istese de bir türlü yakınlık kuramadığını, samimi olamadığını işaret eder. Eski arkadaşlıklardaki samimiyeti ve kuvvetli iletişimi, güveni yeni tanıştığı kişilerde bulamayan rüya sahibinin sosyal anlamda var olan durumdan hoşnut olmadığını bildirir.

Rüyada Lise Arkadaşına Sarılmak

Geçim sorunlarından, maddi yetersizlikten veya borç ödemekten bunalmış kişilerin az da olsa hayatın tadını çıkarmak isteyeceklerini ve eski arkadaşları ile felekten bir gün çalacaklarını tabir eder. Küçük bir grupla eğlence yapmak yahut toplanmak manasındadır. Duygusal bağı olan biriyle görüşmek, bu kimseyle arkadaşlığını daha ileri seviyeye taşımak gibi anlamları da vardır.

Rüyada Lise Arkadaşıyla Buluşmak

Güzel haberler getiren bir tanıdığı misafir etmek ve bu kişiden duyulacak sözlerle neşeli bir gün geçirmek demektir. Aynı amanda geçmişin yad edileceğine, rüya sahibinin kendisini her anlamda iyi hissedeceğine de tabir edilir. Kişinin kafasına taktığı, geçmişle ilgili bir olayın bilinmez tarafını çözeceğini ve bundan sonra rahat edeceğini ifade eder.

Rüyada Lise Arkadaşı Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaşanan zamanda ve andan ve hayat tarzından çok memnun olunmadığını, sürekli geçmişe bir özlem duyulduğunu, eski arkadaşlıkların, dostlukların daha değerli olduğuna inanmayı işaret eder. Sürekli bir kıyaslama halinde olunduğu için bugüne tam anlamı ile konsantre olunamadığını da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim