LRüya Tabirleri

Lohusa Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Lohusa Görmek

Rüyada lohusa görmek anlamı, kuruntu dolu bir hayat geçirmek, durup dururken en ufak olayı büyütmek ve yapay sorunlar yaratmak anlamına gelir. Rüya sahibinin incir çekirdeğini bile doldurmayacak konularda çevresi ile sıkıntılar yaşayacağına, iş yerinde sürekli huzursuzluk çıkardığı için ikaz alacağına ve davranışlarını değiştirmediği takdirde işini kaybedip büyük bir sıkıntı yaşayacağına da yorumlanır. Rüyada lohusa gören kişi erkekse, hayatını zorlaştıran, her zaman kapris yapan, dominant karakterde bir kadınla evleneceğine yorumlanır. Genç ve bekar bir bayan için anlayışı eksik, hoşgörüden yoksun ve sinirli davranışları ile tepki toplayan, geçimsiz biriyle dünya evine gireceğine alamet eder.

Rüyada Lohusa Olduğunu Görmek

Bir erkek için büyük bir uğursuzluğun işaret, işlerin tersi gitmesinin ve maddi kayıpların alametidir. Evli bir kadın için doğurganlık isteğinin son zamanlarda artacağına ve yeniden çocuk sahibi olmak isteyeceğini bildirir. Bekar bir bayan kendisini lohusa görürse, evlilik dışı bir bebeğe hamile kalır ya da evli biriyle ilişkiye girer. Genellikle çok iyi yorumlanmayan rüya, erkekler için işsizlik veya parasızlık yüzünden çekilecek zorluklara, uzun süreler boyunca azalan rızıkla beraber kapanan kısmetler nedeniyle de buhran dolu günler geçirileceğine tabir edilir.

Rüyada Lohusa Bir Kadın Görmek

Tanımadığı bir kadının lohusa olduğunu gören bir erkek, kız kardeşinden veya yakın akrabalarından gebelik müjdesi alır ve çok mutlu olur. Evli bir kadın bu rüyayı görürse düşük meydana gelir veya bebeğini kaybeder. Çocuk sahibi olmak için uğraş verilip bir sonuç alınamayacağına ve ümitsizliğin kişiyi perişan edeceğine, bu yüzden yataklara düşeceğine de işaret eder.

Rüyada Lohusa Görmenin Psikolojik Yorumu

Çocuk sahibi olma isteğinin yanı sıra, hayatındaki bireyin kendisine şefkat dolu yaklaşımına ihtiyaç duyulduğunun, naz ve kapris yaparak zaman zaman insanları etkilemeye çalışıldığının altını çizer. Bu rüyayı görenlerin dikkat çekmek istemeleri söz konusu olduğu gibi, aşırıya kaçan davranışlarda da bulunurlar.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim