LRüya Tabirleri

Lokum Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Lokum Görmek

Rüyada lokum görmek anlamı çok iyidir. Rüyasında lokum gören bireyin yüzünü güldürecek bir şey duyacağına alamettir. Rüyasında lokum gören kişi hayatını olumlu yönde değiştirecek şeyler duyacak ve öğrenecektir. Lokumu kutu içerisinde görmek anlamı hayattaki ağız tadına ve yaşamın güzelliğine işaret eder. Kutu içerisinde lokum gören kişi hayatta sağlıklı ve mutlu olur. Lokumu ikram etmek insanlara yardım etmek, destek olmak ve onları mutlu etmek için bir şeyler yapmak anlamına gelir. Rüyada lokum yemek pek hoş bir şey değildir. Rüyasında lokum yediğini gören bireyin canı sıkılacaktır. Çünkü kendisi ile ilgili etrafta dolaşan şeyleri duymasına işaret eder. Lokum eğer sade değilse bu da rüya sahibinin ailesi hakkında etrafta dolaşan hoş olmayan şeylerin kulağına gelmesine ve bu durumda canının sıkılmasına işaret eder. Rüyada görülen lokum aynı zamanda ve anda güzel ve yeni bir haberin müjdecisi olarak yorumlanır.

Rüyada Cevizli Lokum Görmek

Rüyada cevizli lokum görmek anlamı iyi bir şey değildir. Cevizli lokum, rüya sahibinin ağzının tadının ve neşesinin kaçması, moralinin bozulması anlamına gelir. Rüya sahibi ailesiyle ilgili aslı astarı olmayan, nahoş sözler duyacak demektir. Bu da neşesinin kaçacağına işaret eder.

Rüyada Lokum Almak

Rüyada lokum almak çok iyi bir şeydir. Hayattaki ağız tadına, afiyete, sağlığa, mutluluğa ve huzura işaret eder. Rüyasında lokum aldığını gören bireyin hayatı çok güzel geçer. İstediği şeylere kavuşur huzurlu, zengin ve mutlu bir hayat sürer.

Rüyada Lokum Yemek

Rüyada lokum yediğini görmek anlamı çok güzeldir. Rüyada yenen lokum müjde anlamına gelir. Rüya sahibinin duyacağı güzel haberleri müjdeler. Rüyasında lokum yediğini gören kişi onu dünyanın en mutlu insanıymış gibi hissettirecek olan müjdeli bir haber alacaktır. Ayrıca açık olan bahta ve şansa da kılavuz eder.

Rüyada Lokum İkram Etmek

Rüyada lokum ikram etmek başkaları adına yapılacak olan iyilikleri işaret eder. Rüya sahibinin birileri için yardım etmesi, birine vereceği destek, güç ya da moral anlamına gelir. Rüyasında lokum ikram eden bireyin hayır işleri yapıp, insanlara faydasının dokunacağına işaret eder.

Rüyada Renkli Lokumlar Görmek

Rüyada görülen lokumların sade olmayışı, karışık ya da renkli olması keyfin kaçması anlamına gelir. Bu hane haklıyla ilişkilendirilir. Renkli lokum gören rüya sahibinin kendi aile bireylerinden biri ya da yakın akrabalarından biri ile ilgili olarak pek hoşlanmayacağı laflar işiteceğine işaret eder.  Bu durumda fena şekilde sinirlenip kızacağına ve tüm neşesinin bir anda kaçacağına işaret eder.

Rüyada Fıstıklı Lokum Görmek

Rüyasında fıstıklı lokum yiyen rüya sahibi sıkıntı alacak demektir. Fıstıklı lokum sıkıntının ve öfkenin işaretidir. Dedikoduya işaret eder. Rüya sahibi kendileri hakkında çevrede yapılan dedikoduları duyacak ve demoralize olacak demektir. Lokum fıstıklı olduğu için dedikodular kendisi hakkında olmaktan çok evdekiler hakkında olacağı anlamına gelir.

Rüyada Lokum Görmenin Psikolojik Anlamı

Lokum ağız tadı ve keyiftir. Kişilerdeki niyetleri sembolize eder. Misafirliğe gidilirken götürülen ya da misafir olarak giderken götürülen lokum insanların iyi niteni gösterir. Misafire ikram edilen lokum da aynı anlama gelir. O misafir hakkındaki olumlu ve iyi niyeti ayrıca misafire duyulan sevgiyi ifade eder. Siz de taktir edersiniz ki insanlar sevmedikleri kişilere güzel şeyler ikram etmezler. Yani bir yerde size lokum ikram ediliyorsa o yerde sevildiğinizi ve kıymet gördüğünüzü bilin. Bu bilinçli olarak yapılan bir şey değildir ama bireyin bilinçaltındaki iyi düşüncelerinin bir sunuş ve ifade şeklidir.

Kişinin rüyalarına giren lokumda hem o bireyin duygu ve düşünceleridir hem de hayatta sahip olmak istediklerinin bir dışa vurumudur. Rüyada görülen lokum çok istenen bir şeyi ifade eder. Aynı zamanda ve anda insanın istediği şeye ulaşmanın, o kişi için ne kadar önemli olduğuna dair bir alamettir. Lokum görmek anlamı genelde hayırlı ve güzel şeyler için bilinçaltındaki ifadenin rüyalara yansımasıdır. Lokum aynı zamanda ve anda gönül işlerini de ifade eder. Rüya sahibinin gönlünden geçen bireyin rüyasında ona lokum ikram etmesi ya da ondan lokum alması aslında rüyayı görenin temiz ve güzel duygularının bir göstergesidir. Lokumu bir yakınlaşma ya da yeniden bir araya gelme şeklinde de düşünebiliriz. Ağız tadını yerine getirmek için klasikleşmiş bir semboldür.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim