LRüya Tabirleri

Lokum Yediğini Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Lokum Yediğini Görmek

Rüyada lokum yediğini görmek anlamı, bireyin kendi hakkında duyacağı bazı dedikodular sebebiyle acı çekmesine, söylenen sözlere ve birtakım sıkıntılara işaret eder. Rüyasında fındıklı veya fıstıklı lokum yiyen kimse, akrabalarından birisi ile ilgili bir söz işitir veya bu rüya yakın çevrenizden birisinin size yapacağı kötülüğe alamettir. Rüyasında tatlı lokum yiyen bireyin hayatında bazı olumlu gelişmeler olur. Bu rüya bazen de güzel ve hayırlı bir ömre kılavuz etmektedir. Acı lokum birtakım sıkıntılar anlamına gelmektedir. Rüyada birden çok lokum yiyen kişi ihtiyaçlarını giderir, geçimini güzel yollardan sağlar. Az sayıda lokum ise arkadaşlığa ve dostluğa işaret etmektedir.

Rüyada Lokum Yapmak

Rüyada lokum yapan kişi, hayatında birtakım değişiklikler yapar. Bu rüya uzun süredir beklediğiniz bir gelişmeye sahip olacağınıza veya özellikle mesleki açıdan kendinizi geliştirip daha yüksek bir dereceye ulaşacağınıza işaret eder. Rüyasında lokum hazırlamak komşuya ikramda bulunma anlamına gelmektedir.

Rüyada Lokum Dağıtmak

Rüyada lokum dağıtmak bireyin başına gelecek bir olaya alamettir. Kalabalık bir gruba lokum dağıtan kimse yine kalabalık arasında bulunur veya bir törene katılır. Rüyada ailesine lokum dağıtan akrabaları ile iyi ilişkiler kurar veya bu rüya akrabalardan birinin evlenmesine yorumlanmaktadır. Rüyada lokum dağıtan kişi, insanlara iyilik etmeyi seven hayırlı ve iyi huylu bir kimsenin sembolüdür. Rüyada size lokum ikram edildiğini görmeniz, güzel sözler işiteceğinize veya size ulaşacak hayırlı bir nimete işaret eder.

Rüyada Lokum Yediğini Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada lokum yiyen kimse, gerçek hayatta daima güzel ve tatlı sözler söyleyen ve yaptıkları ile insanların mutlu olmasını sağlayan hayırlı birisidir. Bu rüyayı görmek anlamı yaşadığınız bazı sorunlardan kurtulma isteğinizi veya bazı sorunları tatlıya bağlama arzunuzu göstermektedir. Lokum yemek bazen de yemeği seven birisi olduğunuzu gösterir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by