LRüya Tabirleri

Lokum Yemek Rüya Tabirleri

Rüyada Lokum Yemek

Rüyada lokum yemek, ağız tadı ve gönül hoşluğu içinde geçecek günlerin habercisi olarak kabul edilir ve bu durumun rüya sahibinin hayatında geçici olmayacağı bilakis ömür boyu süreceği anlamına gelir.

Mutluluk, başarı, sağlık, huzur, keyif ve neşe bulmaya rivayet edilir. Rüyayı gören bireyin omuzlarına çöken ağırlığın, içine oturan sıkıntının ve ağırlığın dağılacağına, bireyin esenlik bulacağına ve rahata kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Lokum Yediğini Görmek

Rüyada lokum yediğini görmek anlamı, sevinç olarak kabul edilir. Rüya sahibinin kendini çok iyi hissedeceği, doyasıya şen kahkahalara atacağı, maddi rahatlığının yerinde olacağı bir yaşam süreceği, işinin gücünün rast gideceği, şansının ve kısmetinin de hep açık olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yeşil Lokum Yemek

Rüyada yeşil lokum yemek, rüyayı gören bireyin müjde alacağı ile tabir edilir. Kişinin yüzünün gülmesini sağlayacak güzel ve sürpriz olaylar yaşayacağına bu sayede tüm derdini, sıkıntısını ve kederini bir yana atacağına işaret eder.

Rüyada Fındıklı Lokum Yemek

Rüyada fındıklı lokum yemek, kısmet almaktır diye yorumlanır. Rüya sahibinin karşısına hayatını hayırlı yönde değiştirecek güzel ve büyük kısmetler çıkacağına ve bireyin hayallerine yakınlaşmayı başaracağına rivayet edilir.

Rüyada Güllü Lokum Yemek

Rüyada güllü lokum yemek, rüyayı gören bireyin ağız tadının yerine geleceğine ve dileklerinin kabul olacağına kılavuz eder. Şans, bolluk ve bereket olarak kabul edilir. Rüya sahibinin geçimden ve mutluluktan yana hayır içinde olacağına yorulur.

Rüyada Lokum Bisküvi Yemek

Rüyada lokum bisküvi yemek, rüya sahibinin işlerinde verimin artacağına, hayatına bolluk ve bereket geleceğine rivayet edilir. Bu rüya, gerek parasal anlamda gerekse huzur anlamında yaşanacak zenginliğe işaret eder ve bireyin dünya nimetlerinden çok daha fazlasına sahip olacağına ve yaşamından hayır göreceğine tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen Ara