MRüya Tabirleri

Mahkum Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Mahkum Görmek

Rüyada mahkûm görmek anlamı, şanssızlık yaşamaya, kısmetin kapanmasına, üzüntüye, kedere, hastalığa ve borca işaret eder. Rüya sahibinin elinin kolunun bağlanacağı ve çaresiz durumlara düşeceği anlamına gelir. Bu rüya şer olarak kabul edilir ve bu rüyayı gören kişilerin gözyaşı dökeceği şeklinde tabir edilir.

Hayatın ve düzenin bozulacağına, kâbus gibi günlerin geleceğine ve ilişkilerin sarsılacağına kılavuz eder. Rüya sahibi üzüntülerin ve sıkıntıların verdiği ağırlık nedeni ile üzerine karabasan çöküyormuş da nefes alamıyormuş gibi kötü hissedecektir.

Rüyada Mahkûm Olduğunu Görmek

Bir kimse eğer rüyasında kendisinin mahkûm olduğunu görse, o kişi uğursuzlerle karşılaşır, bilmeden ve elinde olmadan kazaya, belaya, kötülüğe ve kötü kimselere yakın durur. Rüyayı gören kişi için talihsizlik olarak kabul edilir.

Rüyada Mahkûm Ziyaret Etmek

Rüyada mahkûm ziyaret etmek ya da mahkûm ziyaretine gitmek, rüya sahibinin çok sevdiği bir bireyin acısına tanıklık edeceğine ve acısını paylaşmak ve hafifletmek için harekete geçip, seferber olacağına işaret eder.

Rüyada Hapishane Görmek

Rüyada hapishane görmek anlamı, tövbe etmeye kılavuz eder. Rüya sahibinin hatalarından ders alacağına, daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine tabir edilir. Kişi, tabir yerindeyse sütten ağzı yandığı için bundan sonra yoğurdu üfleyerek yiyecek demektir.

Rüyada Hapishaneye Girdiğini Görmek

Rüyasında kendini hapishaneye girmiş gören kişi hayattan yana çok şanslı olacak, imkânlarının çokluğu sayesinde hayatına razı gelip, sahip oldukları için Allah ’a şükredecektir diye ifade edilir. Bol muhabbete, huzura ve neşeye tabir edilir.

Rüyada Hapishaneden Çıktığını Görmek

Rüyada hapishaneden çıktığını gören kişi sıkıntılarından yana rahata kavuşacak demektir. Bu rüya, bireyin döktüğü gözyaşının artık kuruyacağına, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim