MRüya Tabirleri

Mahsur Kalmak Rüya Tabirleri

Rüyada Mahsur Kalmak

Rüyada mahsur kalmak, çaresizlik içinde bir bekleyişe alamettir. Kişinin tüm umudunu bir işe yönelttiğine, hayatını düzene sokmak için son kozlarını oynadığına işaret eder. Mahsur kaldığını gören kişiler kötü giden bir ilişkiyi sürdürmek zorunda kalırlar ve hayatlarına bir süre daha sıkıntı içinde devam ederler. İyi şekilde yorulmayan rüya korkulan bir durumun başa gelecek olduğuna dair haberci olarak da yorumlanabilir. Nerede ve ne şekilde mahsur kalındığı hatırlanıyorsa rüyayı o şekilde yorumlamak daha doğru sonuçlar elde etmeye neden olacaktır. Kapalı bir yerde mahsur kaldığını görenler için yalnız başına geçecek çok uzun bir zaman olacağına, bireyin kendisini toplumdan ve yakın çevresinden izole ederek, daha çok tek başına kalmayı tercih edeceğine de alamet eder.

Rüyada Asansörde Mahsur Kalmak

İş yaşantısındaki iniş çıkışlara ve tekin olmayan durumlara işaret eden rüya, ticari kazanç konusunda bir türlü düzen tutturulamadığına, bireyin gelir dengesini sağlayamaması nedeni ile gergin zamanlar yaşayacağına, yapmak istediklerini gerçekleştiremediği için sinirli olacağını ve iş konusunda inatçı tutumu yüzünden daha çok riske gireceğini bildirir. Asansörde mahsur kalmak, yenilenmek isteyen rüya sahibinin eski alışkanlıklarından kurtulamamasından dolayı istediği gibi sonuçlar alamayacağını da tabir eder.

Rüyada Odada Mahsur Kalmak

Boş bir odada mahsur kalmak ruhsal bunalıma girildiğini, giderek psikolojik sorunlar yaşanacağını ve bireyin acilen yardım alması gerektiğini bildirir. İçi eşyalarla dolu bir odada mahsur kaldığını görmek anlamı ise, çok sayıda sorunla aynı anda uğraşmak zorunda kalan rüya sahibinin sabrının sona erdiğini ve daha fazla dayanamadığı için işlerin kontrolünü kaybedeceğini işaret eder.

Rüyada Mahsur Kalmanın Psikolojik Yorumu

Klostrofobisi olan kişilerin gördükleri rüyalardan biridir. Günlük hayatında sahip olduğu bu korku nedeni ile kapalı yerlere girmemeye özen gösteren veya geçici olarak kapalı yerlerde kaldıklarında paniğe kapılan kişilerin rüyalarında da kapalı yerde kalma korkularının bilinçaltından dışarı çıkması olarak yorumlanabilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim