MRüya Tabirleri

Makas Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Makas Görmek

Rüyada makas görmek anlamı bireyin hiç yapmadığı bir şey ya da söylemediği bir söz için suçlanmasına ve üzülmesine işaret eder. Rüya sahibi hak etmediği bir suçlamaya maruz kalacak ve üzülecektir. Rüyada makas görmek anlamı iyi değildir, üzüntü ve sıkıntı anlamına gelir. Kötü ve üzücü haberler almaya işaret eder. Rüyada görülen makas, aklıselim bir kimsenin cahil halka liderlik yapmasına, onları sakinleştirmesine ve onlara doğru yolu göstermesine yorulur.

Rüyada makas görmek anlamı aynı zamanda ve anda evlatlara ve yeni bir evlat sahibi daha olmaya kılavuz eder. Rüyasında makas gören bireyin ailesi biraz daha genişleyecek demektir, çünkü bu bireyin ailesine yeni bir fert daha katılıyor. Bazı rüya tabirleri makasın, olan bir şeyin hep ikincisine işaret ettiği yorumunu yapar. Örneğin; ikinci çocuk, ikinci ev, ikinci araba şeklinde olduğunu söylerler.

Rüyada Makas Almak

Rüyada makas alan bireyin işleri çoğalır, kazancı, malı ve rızkı artar.

Rüyada Makas Vermek

Rüyada makas vermek yapılacak olan maddi ya da manevi desteğe kılavuz eder. Rüyada birine makas verdiğini gören kişi, bu kişiye malından ya da parasından bir miktar verecek demektir.

Rüyada Makas Bulmak

Rüyada makas bulmak bireyin sağlık, mutluluk ve huzur bulmasına, borçlarını ödeyip bolluğa kavuşarak rahat bir nefes almasına yorulur. Rüyada makas bulmak bireyin esenlik bulması ve yüzünün gülmesi anlamına gelir.

Rüyada Makas İle Saç Kesmek

Rüyada makasla saç kestiğini gören kişi meslek hayatında bazı atılımlar gerçekleştirecek ve başarıları sayesinde yeni işler alacak demektir. Rüyada makasla saç kesmek aynı zamanda ve anda kişi için gideceği bir yol olarak tabir edilir.

Rüyada Makas Kırılması

Rüyada makasın kırıldığını görmek anlamı iyi değildir, rüya sahibinin maddi zarara uğrayacağı anlamına gelir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com