MRüya Tabirleri

Makat Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Makat Görmek

Rüyada makat görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, işlerinde meydana gelecek ve yeni iş kollarına girmesi için fikirlerine destek sağlayacak büyük miktardaki parasal artışa ve kazancının ve malının gün geçtikçe bollaşacağına kılavuz eder.

Rüyada Makatında Bir şey Görmek

Rüyada makatında bir şey görmek anlamı, işlerinin bir türlü yoluna girmemesine, yapılan işlerin boşa gitmesine ve iş hayatında sürekli inişli ve çıkışlı dönemler geçirmesine tabir edilir.

Rüyada Makatını Temiz Görmek

Rüyada makatını temiz görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, çok iyi işlere gireceğine, bu işlerden çok büyük fayda sağlanacağına ve para ve mal kazanılacağına işaret eder.

Rüyada Makatını Büyümüş Görmek

Rüyada makatını büyümüş görmek anlamı, iş hayatında yapacağı çalışmalarla işlerinde çok iyi yerlere geleceğine, bol para kazanacağına ve malının artacağına yorumlanır.

Rüyada Makatını Küçülmüş Görmek

Rüyada makatını küçülmüş görmek anlamı, iş hayatında ve işlerinde sorunlar yaşayacağına, işinde dar boğaza gireceğine ve ticari faaliyetlerinde azalma başlayacağına kılavuz eder.

Rüyada Makatında Çıban Görmek

Rüyada makatında çıban görmek anlamı ve oturamamak, iş hayatında belli bir düzeni tutturamamaya, işinden atılmaya ya da işten çıkarılmaya ve ticaretle ilgileniliyorsa işyerinin batacağına yorumlanır.

Rüyada Makatına İğne Battığını Görmek

Rüyada iğne battığını görmek anlamı, iş hayatında ya da sosyal hayatta işlerde ve çalışmalarda engel olan birşeylerin var olduğuna ve çalışmaları ve işleri baltalayacağına ve iş içinde sorunlar yaşanmasına sebep olacağına tabir edilir.

Rüyada Makatının Çamurlandığını Görmek

Rüyada makatının çamurlandığını görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, iş hayatında ve sosyal hayatında doğruluktan ve Allah yolundan ayrılacağına, işlerinde ve çalışmalarında yalana dolana ve üçkağıda başvuracağına kılavuz eder.

Rüyada Makatının Sancılandığını Görmek

Rüyada makatının sancılandığını görmek anlamı, bir eş, dost ya da akrabaya verilmiş olan sözden dönüleceğine alamettir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim