MRüya Tabirleri

Maket Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Maket Görmek

Rüyada maket görmek anlamı, sahtekar insanların tuzağına düşme riski ile karşılaşmak demektir. Gerçeklerin kişiden saklandığı bir döneme işaret eden rüya, etrafı yalancı insanlarla dolu olan rüya sahibinin güven duygusunu kaybetmesi yüzünden sıkıntıya düşeceğini ve bu dönem içinde kime güveneceğini, inanacağını bilmediği için bocalama geçireceğini de işaret eder. Maket, aile içinde de bireyin arkasından iş çevirenler olacağına, özellikle kişiyi mirastan mahrum bırakmak adına bazı çalışmalar ve kumpaslar içine girileceğine dair haber verir. İşi ile ilgili doğru analizler yapamadığı için de borçlarını zamanında ödeme güçlüğü çekecek olan bireyin ek iş yapmak zorunda kalacağına da alamettir.

Rüyada Uçak Maketi Görmek

Büyük hayallere ve ideallere sahip olan rüya sahibinin ufkunun genişliği ve yeteneklerini geliştirmesi sonucunda hep hayalini kurduğu o hayata kavuşacağına ve mutluluğu sevdiği işi yaparak elde edeceğine alamettir. Uçak maketi görmek anlamı aşırı öz güvenli şekilde hareket eden bireyin aldığı takdirler sonrasında ego sahibi olacağına ve hak ettiğinden fazlasını görmesi ile her şeyi başarabileceğine inanması şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Ev Maketi Görmek

Yıllarca kirada yaşamış rüya sahibinin nihayet ev almak için birikimlerini kullanmaya karar vereceğini ancak henüz plan aşamasında olan bu düşüncesini hayata geçirirken maddi destek bulamadığı için bir süre daha para biriktirmek zorunda kalacağını işaret eder. Ev maketi huzurlu bir yuva arayışı içinde olmanın ve kısmetini beklemenin, iyi bir evlilik yapmak için yeni insanlarla tanışmanın da alametidir.

Rüyada Maket Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin çocukluğu itibari ile olmayacak işlerle uğraştığını ve genel geçer kavramlar yerine, daha ütopik düşüncelere sahip olduğunu, kendisini ifade edemediği gibi, yakın çevresi tarafından sürekli aşağılandığı için giderek sadece kendisi ile konuşmaya başladığını bildirir. Ağır bir ego küçülmesi, özgüven yitirilmesi ve cesaretin kaybedilmesi olarak da sembolize edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim