MRüya Tabirleri

Mantı Yemek Rüya Tabirleri

Rüyada Mantı Yemek

Rüyada mantı yemek, hastalıklardan şifa bulmaktır. Mantı küçük ve tane tane olduğundan muhtelif sıkıntılarınızın azar azar yok olacağına, yavaş yavaş huzura ve mutluluğa kavuşacağınıza alamettir. Rüyasında kaşıkla mantı yiyen kişi, sıhhat bulur, istediği terfiyi alır ve afiyette bulunur. Mantı yemek bazen de iş hayatında meydana gelecek aksaklıklar sonucu bireyin sıkılmasına ve üzülmesine alamettir. Böyle bir rüya gören kişi, hiç ummadığı kişilerden göreceği kötülükler sonucunda oldukça büyük bir üzüntü yaşar.

Rüyasında Mantı Kaşıkladığını Görmek

Bu rüya her anlamda bereket ve bolluktur. Rüyasında iştahla mantı kaşıklayan kişi malı bereketlenir, geçimi kolaylaşır, her anlamda oldukça rahat edeceği ve tüm sıkıntılardan kurtulacağı bir döneme girer. Mantı kaşıklayarak yemek bazen de azar azar mal biriktirme ve toplamadır. Böyle bir rüya, bireyin birden olmasa da zamanla zenginleşeceğine, maddi sıkıntılarından kurtulacağına ve eğer sabrederse tüm kederlerinin son bulacağına bir alamettir.

Rüyasında Mantı Büktüğünü Görmek

Bu rüya sabır ve sonunda gelecek selamettir. Rüyasında mantı büken kişi, eğer çok sıkıntılı ve üzücü bazı olaylar yaşıyor, dileklerinin gerçekleşmeyeceğini düşünüp ümitsizliğe kapılıyorsa, sabretmesi sonucunda tüm karanlık bulutlar dağılarak parlak ve güzel bir geleceğe kavuşur. Mantı bükmek bireyin sıkıntı çekerek kazanacağı esenlik ve mutluluktur. Bu nedenle vazgeçmeden çalışmaya ve azmetmeye devam edilmelidir.

Rüyada Mantıcı Görmek

Rüyasında mantıcı veya mantı satan bir adam görmek anlamı, kendisinden yardım istenen, oldukça güçlü, dirayetli ve herkese ihsanda bulunan bir adama alamettir. Rüyada görülen mantıcı, amirlere, iş sahiplerine veya yumuşak huylu insanlara nasihat eden bir adama da yorulur. Mantı satan kişi, bazen de üzüntü ve keder veren bir kadındır. Mantıcıdan mantı satın almak, böyle bir kadın yüzünden üzüntü yaşamak ve sıkıntıya girmek demektir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim