MRüya Tabirleri

Maşa Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Maşa Görmek

Rüyada maşa görmek anlamı, rüya sahibini kullanmak isteyen ve özellikle maddi olanaklarını sömürmek için etrafında dolanan, kötü niyetli ve kurnaz kişilerin varlığına işaret eder. Bu kimselerin art niyetlerini fark eden rüya sahibinin çeşitli metotler kullanarak kendisini kurtaracağını ve tedbir alacağını da bildirir. Maşa gören kimselerin anne ve babaları da dahil olmak üzere, tüm akrabaları kişiden sürekli talep etmek suretiyle bir şeyler isterler. Kendisinin parasında gözü olan yardımcılar çalıştırmaya da alamet eden rüya, dikkatli olmak gerektiğini de bildirir.

Rüyada Kızgın Maşa Tutmak

Kötü bir haber almak ve can evinden vurulmak demektir. Aşkla ve büyük bir sevdayla tutulmuş olunan bir kimsenin yapacağı çok önemli bir hataya veya ihanete işaret eden rüya, aldatılmaya ve söylenen yalanlarla bireyin tüm hayatının çıkmaza gireceğine de kılavuz eder. Üzüntü ve aşırı kederli bir ruh haline neden olacak bir kötülüğe maruz kalacak olan rüya sahibinin güven duygusunu tamamen yitirerek, kimseyi görmek anlamı istemeyeceği ve kendi içine kapacağı bir dönem geçireceğini de bildirir.

Rüyada Maşa Satın Almak

Rüya sahibinin kötü niyetli olmasa da kurnazlık yaparak bir başka bireyin üstünden para kazanacağına, kendi çıkarları uğruna sevdiği bir arkadaşı hakkında yalanlar söyleyeceğine ve hak etmediği bir işi alarak bir başka kimsenin hakkını ve rızkını gasp edeceğine de yorumlanır. Maşa satın alan kimseler görünenin dışında kimsenin haberdar olmadığı işler yaparlar ve genellikle gelecekte başlarını ağrıtacak olayların içinde yer alırlar. Hukuki açıdan haksız bulunmak ve tutuklanmak anlamına da gelir.

Rüyada Maşa Görmenin Psikolojik Yorumu

Herkese, her şeye sadece çıkar gözüyle bakan, manevi duyguları gelişmediği gibi, duygusallığı da büyük bir zaaf gören, her zaman materyalist düşünceler içinde olan kimseleri ifade eder. Konforlu bir yaşam için herkesi harcayabilecek ve kendi rahatı için her türlü kötülüğü mubah görecek bir kişiliğin de sembolüdür.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen Ara