MRüya Tabirleri

Masa Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Masa Görmek

Rüyada masa görmek anlamı iş ile ilgili olan evraklara ve meselelere kılavuz eder. Rüyada masa gören kişi işinde çok özverili ve fedakâr kimse olarak tanımlanır. Hatta öyle ki rüya sahibinin tam bir iş kolik olduğu yorumu yapılır. Rüyada masa gören kişi, işine âşıktır, rüya sahibinin kariyer edinme isteği onun için önceliklidir ve her şeyin başında gelir.

Rüyada masa görmek anlamı sadece iş hayatı ile sınırlı değildir aynı zamanda ve anda hane içi ile de tabir edilir. Üzerinde içi yemek dolu tabaklar olması rüya sahibinin evinde hiçbir zaman geçim sıkıntısı yaşanmayacağına ve nimetin eksik olmayacağına kılavuz eder. Fakat rüyada masanın üzerinde içi boş tencereler ya da tabaklar görmek anlamı nimetin ve rızkın kesilip, hane içinde darlık olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Masa Taşımak

Rüya sahibinin işini ve evini değiştirmek istediğine işaret eder. Rüya sahibi işverense yeni bir ofise taşınmak istiyordur, işçiyse işini değiştirmek istiyordur. Oturduğu evden de başka bir eve çıkmak istiyor demektir.

Rüyada Masa Başında Çalışmak

Rüya sahibinin çok çalışkan olduğuna yorulurken ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağı, hayatının da yolunda gideceği anlamına gelir.

Rüyada Masa Hazırlamak

Rüya sahibinin gelecek için yapacağı planlar ve projeler olarak yorumlanır. Aynı zamanda ve anda da bütçesini dengede tutması ve gereksiz harcamalar yapıp sonradan sıkıntı yaşamaması için hesap yapması anlamına gelir.

Rüyada Masa Temizlemek

Rüyada masada temizlik yapmak, rüya sahibinin asi kimse olduğu, doğru bulmadığı ve onay vermediği durumlara karşı, tavrını hemen ortaya koyduğu şeklinde ifade edilir.

Rüyada Masa Örtüsü Satın Almak

Rüyada masa örtüsü aldığını gören bireyin tedirgin olduğu bir şeylerin varlığına ve kimseye söyleyemediği bazı sırlar taşıdığına işaret eder. Rüya sahibi bu sırları başkası öğrenecek diye çok korkuyor demektir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim