MRüya Tabirleri

Masaj Yapmak Rüya Tabirleri

Rüyada Masaj Yapmak

Rüyada masaj yapmak, rüyayı gören bireyin, çok zamandır beklediği yeni bir aşka kavuşmasına ve gönül işlerine geri dönüp sosyal hayatında da insanlara bu amaçla yönlendirmeler yapacağına kılavuz eder.  Aynı zamanda ve anda, tatilsiz geçen yıllardan, onca çalışmadan ve çekilen onca sıkıntıdan sonra bedenen ve ruhen dinlenmeye ihtiyaç duyulduğuna işaret eder.

Rüyada Masaj Yaptırmak

Rüyada masaj yaptırdığını görmek anlamı, rüya sahibinin, bedenen ve ruhen sağlıklı olmak için spor faaliyetlerine önem vermesi gerektiğine ve bu sayede hem sağlıklı ve sakin hem de aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde güleryüzlü ve yardımsever birisi olacağına yorulur.

Rüyada Ovmak

Rüyada ovmak, işlerin bozulması sebebiyle iş hayatında ve aile hayatında sıkıntılı günler geçirileceğine, iş yerinde çok zarar edileceğine ve maddi ve manevi büyük travmalar yaşanacağına kılavuz edilir.

Rüyada Sırt Ovmak

Rüyada sırt ovmak, sosyal hayatta istenmeden söylenen bir yalanın giderek büyümesine ve rüyayı gören kişiyi zor durumlara sokup sorunlu zamanlar geçirmesine ve ruhsal sağlığının bozulmasına tabir edilir.

Rüyada Ovalamak

Rüyada ovalamak, iş hayatında bir ortakla iş yapmaya, çok büyük oranda kar elde etmeye ve böylece yeni, iş kollarına giriş yapmaya alamettir. Aynı zamanda ve anda, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine ve sıkıntısı ya da sorunu olan insanlara destek olunacağına yorumlanır.

Rüyada Vücudu Yağlamak

Rüyada vücudunu yağlayan bireyin, insanlar tarafından çok tanınan ve sevilen biri olacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşarak insanlara da yardımcı olmaya çalışacağına ve epey yorulacağına kılavuz edilir.

Rüyada Spor Yapmak

Rüyada spor yapmak, rüyayı gören bireyin, beden sağlığı açısından çok iyi bir durumda olduğuna ve daha iyi ve rahat bir hayat yaşayacağına alamettir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim