MRüya Tabirleri

Mavi Balık Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Mavi Balık Görmek

Rüyada mavi balık görmek anlamı, engin bir şansa sahip olacağınızı müjdelediği gibi, bugüne dek yaşanan aksiliklerden sonra güneşin yeniden doğacağını ve istediğiniz her şeye kavuşmak için hiçbir engeliniz kalmadığını bildirir. Balık büyükse elde edilecek kısmet ve şans da o kadar büyük olur. Balık küçükse, ele geçecek az ama işe yarar meblağların, maddi konuda rahatlamanın tabiridir. Mavi balık bekar bayanlar için eğlenceye düşkün, merhametli ama özgürlüğünü de seven bir eşe sahip olmak, eşten dolayı sıkıntı çekmemek ve renkli bir hayata adım atmak anlamına da gelir. Bolluğu ve ruhsal sakinliği, istenen huzurlu yaşama erişmeyi de temsil eden rüya, bireyin canını sıkan durumlardan tez zamanda ve anda kurtularak yeniden gülümsemeye başlayacağını, hayat sevincinin, motivasyonunun yükseleceğini de işaret eder.

Rüyada Mavi Balık Yakalamak

Oltayla mavi balık yakaladığını görmek anlamı, isabetli bir karar verileceğini, bu kararın neticesinin bireyin hayalini kurduğundan dahi çok iyi olacağını bildirir. Özellikle iş konusunda atılım yapmak isteyen veya kendi iş yerini kurma hayali olanlar için zeminin, şartların çok müsait olacağını, yapılan işten iyi gelir elde edileceği gibi, haklı bir üne de kavuşulacağını kılavuz eder.

Rüyada Mavi Balık Yemek

İyi şekilde gelişen yaşam koşullarının zamanla bireyin zengin biri haline gelmesine yardımcı olacağını ve afiyetle yenecek yemeklerin, bereketli sofraların aile boyu herkesi memnun edeceğini, hastalık ve sorunların sona ereceğini, rahat içinde yaşanacağını tabir eder. Evlenmemiş kişiler için çok zengin, varlıklı ve kendi işinin başında olan kısmetleri olacağını, bu kimseyle yapılacak evlilikte sorun çıkmayacağını da müjdeleyen, hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Mavi Balık Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendini özgür hissetmek isteyen ve amacına yönelik adımlar atan, ancak bağlılıklarından, sorumluluklarından istediği gibi kurtulamadığı için isteklerine ulaşmakta zorlanan kişileri gösterir. Karakter olarak esarete gelemeyen, baskıdan hoşlanmayan ve özgürlüğünü her şeyin üstünde tutan kimseleri tabir eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim