MRüya Tabirleri

Mavi Boncuk Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Mavi Boncuk Görmek

Rüyada mavi boncuk görmek anlamı, kısmet, talih, şans ve evliliktir. Bu nedenle mavi boncuk takanın ya malı artar ya da nikâhlanır. Yine bu rüya talihin dönmesine, şanslı geçecek bir döneme, nimetlerin artmasına, geçim bolluğuna, nazardan sakınmaya da yorulabilmektedir. Bazen de bu rüya bireyin aklını yanlış işler için kullandığına, kendine faydası olmayan ameller işlediğine, hidayete erdikten sonra sapıklığa, boş işlerle uğraşmaya alamettir.

Rüyada Boncuk Görmek

Rüyasında boncuk gören bireyin bu rüyası para, mal ve hizmetçi ile yorulur. Rüyasında çok sayıda boncuk görenin malı artar ve zenginleşir. Az miktarda boncuk, az paradır. Bu rüya gören bireyin kendi emrinde alışacak işçilerinin olacağına, mal mülk kazanacağına, parasının artacağına ve hizmetini görecek kişilere alamettir. Rüyada kıymetli madenlerin üzerinde boncuk görmek anlamı, bireyin yalan atıflarda bulunmasına, olmadığı bir kişi gibi görünmeye çalışmasına kılavuz eder.

Rüyada Renkli Boncuk Görmek

Rüyanızda rengarenk boncuklar görmeniz, olması imkansız hayaller kurduğunuza, boş işlerle uğraşmaya, gerçeklerden kopmaya ve ulaşılmaz hedefler koymaya alamettir. Rüyasında renk renk boncukları dizen bir bireyin, gerçek hayatta, hayal dünyasında yaşayan, gerçeklerden kaçan ve önüne ulaşılması imkânsız hedefler koyan hayalperest ve macera sever birisi olmasına kılavuz eder.

Rüyada Boncuk Aldığını Görmek

Rüyasında boncuk alan kişi, gerçek hayatta hizmetlerini gördüreceği bir hizmetçiye sahip olur veya birçok insanın başına geçerek amir olur. Eğer alınan boncuk yeşil olursa bu rüya dindar ve iyi geçimli bir kişiye, eğer beyazsa iyi yürekli bir adama, bu boncuk siyahsa da kötü ahlaka sahip imansız bir kişiye alamettir. Bu rüya aynı zamanda ve anda karlı getirileri olan oldukça güzel ve kolay bir işe sahip olma veya huzur bulacağı, iyi huylu bir hanımla evlenme anlamlarına da gelmektedir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim