NRüya Tabirleri

Naftalin Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Naftalin Görmek

Rüyada naftalin görmek anlamı, rüyayı gören kişiye geride kalmış kah iyi, kah kötü anıları çağrıştıracak olayların yaşanacağına, yaşamının bir dönemindekilerin hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine, bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına tabir edilir. Rüya sahibi için geride kalmış olsa da her zaman karşısına çıkacak bazı gerçeklerin varlığına alamet eder.

Rüyada Naftalin Kokusu Duymak

Rüyayı gören bireyin dünlerinde kalan ama onu çok etkilediği için bilinçaltından hiç çıkmayacak, ne yapsa da yüreğinde ve beyninde kalacak bazı olaylara işaret eder ve bu olayların bazılarının ona mutluluk bazılarının da acı verdiği anlamına gelir.

Rüyada Naftalin Yemek

Rüyayı gören bireyin yaşamında çalkantılara, tartışmalara, bölünmelere, ayrılıklara ve tatsız durumlara neden olacak bir takım melanetli durumların yaşanacağına alamet eder. Rüya sahibinin yasaklı, ayıplı ve kusurlu bir iş yapması nedeniyle toplumda küçük düşeceğine, yüzünün kızaracağına, deyim yerindeyse başının da öne eğileceğine rivayet edilir.

Rüyada Çamaşır Sodası Görmek

Rüyayı gören bireyin üzüntüsünden kurtulacağına, tüm kederinin uçup gideceğine, yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine ve yüzünün de güleceğine tabir edilir.

Rüyada Sabun Görmek

Ferahlamaya, rahatlamaya, huzurlu olmaya, şifa bulmaya, gülmeye, eğlenmeye, derdi ve kederi de arkada bırakmaya alamet eder. Rüyayı gören bireyin hastalıklarının iyileşeceğine, problemlerinin çözüleceğine, yaşadığı tatsız, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına tabir edilir.

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyayı gören bireyin aşktan yana kısmetlerinin artacağı, özel hayatında güzel şeyler olacağı, bu nedenle yaşamına renk, tat ve heyecan geleceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin taliplerinin çoğalacağı anlamına gelir.

Rüyada Deterjan Görmek

Rüya sahibinin maddi ve manevi hiçbir sıkıntısı ve sorunu kalmayacak demektir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim