NRüya Tabirleri

Nane Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Nane Görmek

Rüyada nane görmek anlamı, hem hayırlıdır hem de değildir. Bir yandan yaşamayı ifade ederken bir yandan da hayatın noktalanması olarak tabir edilir. Bir yandan keyif ve sefa anlamına gelirken bir yanda da mutsuz olmak şeklinde yorumlanır. Yani nane rüyası daha ziyade rüyanın niteliğine bağlı olarak tabir edilir. Rüyanın görülme şekline bağlı olarak iyiye, güzele, hayra, kısmete ve mutluluğa kılavuz edebileceği gibi kazaya, belaya, hastalığa ya da üzüntüye de işaret edebilir.

Rüyada Nane Yemek

Rüya sahibinin iş hayatına bir işveren olarak devam etmesine yani kendi işini kurup patron koltuğuna geçmesine yorulur. Kişi bundan sonra kendisi için çalışacak, zararı ve kayıpları için kendisinden başkasına hesap vermeyecek ve kendi kendinin patronu olacak demektir.

Rüyada Nane Koklamak

Rüyasında nane kokladığını gören bireyin, meslek hayatında kendisini ileriye götürecek bir adım atarak kariyerinde aşama kaydedeceği anlamına gelir. Bu durum da kişiyi daha nitelikli yapacaktır.

Rüyada Nane Kurutmak

Rüya sahibinin işini çok severek yaptığına ve karşılığını da aldığına kılavuz eder. Rüyada nane kurutmak işte başarı elde etmek, özel hayatta da mutluluğu yakalamak şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Yaş Nane Görmek

Rüya sahibinin herkes tarafından gıpta edilecek bir hayatının olacağına ve her zaman kısmetli olup, zaferler elde edeceğine işaret eder. Kişi işinde engel tanımayacak kadar çalışkan ve başarılıdır. Başarıları da iş dışındaki hayatına yansıyacak ve mutluluk getirecektir.

Rüyada Kurutulmuş Nane Görmek

Rüya sahibinin iyi geçimli ve yumuşak başlı olduğuna işaret eder. Kişi büyükle büyük, küçükle küçük olmasını bilecek kadar alçak gönüllüdür. Konuştuğunu ölçüp, tartar, bir söz söylemeden önce kimseyi kırmamak ve üzmemek için defalarca düşünür. Rüyada kurutulmuş nane görmek anlamı gerçek dostluklara kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim